Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz így velem? Többi infó...

Mi lesz így velem? Többi infó lenn

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok már elég rég kezdődött de pár éve erősödött fel.

Pánikrohamok jelentkeztek először aztán kb két hónapja nagyon sok minden össze jött a magánéletben és egyrétű mélyebbre zuhantam! Férjemmel amúgy sem igazán jó a házasságunk de, de ebben sincs mellettem azt mondja be képzelem magamnak. Nincs tekintettel semmire folyton a maga igazát hajtja. Már az idegosszeroppanas szélén állok, fáj, zsibbad a fejem, dührohamok remegés jön rám. Hangulat ingadozások, gyomor fájás amit mostanság már hányás kísér!

Voltam két hónapja háziorvosnál, el mondtam a tüneteket be utalt a pszichiátriara de augusztus végére kaptam időpontot!

Addig már nem fogom ki bírni nagyon rosszul vagyok mindennap. Ez a bezártság is meg őrjít, és egyéb sok probléma van ezen kívül.

Tudnátok ajánlani valami hangulat javítot vagy altatót amitől jobban lenné??

Hetek óta két órákat alszom éjszaka


2017. júl. 29. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos ír fel neked altatót. A növényi alapú bogyókra, teákra ne költsd a pénzed, nem sokat érnek. Ezeknél még az is jobb ha elmész futni, vagy biciklizni. Ha tudsz, menj ki a természetbe, az jó a bezártság ellen. Vagy menj el egy moziba, könyvtárba, igyál meg egy kávét a város másik végében.
2017. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mozdulnék én ki de innen..

Falun lakunk a városba egy hónapban egyszer jutok be. Dolgozni nem tudok el menni pedig nagyon szeretnék már 9 éve ebben a börtönben vagyok, gyerekeket nincs aki iskolába óvodába el indítsa, anyukám öreg beteg rá nem számíthstok! Férjemre meg még úgysem ha meg tudná oldani hogy segítsen akkor sem segítene. Betegesen féltékeny.

Hiába látja rajtam hogy már lassan idegileg össze roppanok még úgy néz ki én vagyok a hibás. Minek idegeskedek.

Azt nem fogja fel hogy nekem se jó így nem hobbiból vagyok ilyen

2017. júl. 29. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hüly.e vagy. Ilyen problémára szedhetsz akár milyen gyógyszert, járhatsz akármilyen kezelésekre, nem fog segíteni. Megmondjam a nagy titkot? El kell válni a fran.cba és minnél távolabb kerülni attól a zsarnok, féltékeny, önző pö.cstől. De gondolom nem mersz lépni, arra meg nem fogsz gyógyszert találni. Szedni fogod orrba, szájba a nyugtatókat és aludni fogsz egész nap, aztán siratod magad majd, hogy milyen fo.s az életed és csodálkozni fogsz mindenen. Holott annyit kéne tenned, hogy lelépsz, elmész dolgozni, és beadod a vállópert, de úgy is jönnek majd a gyér kifogások, miért nem. Én selytem miért nem merik sokan ezt a lépést megtenni, mert gyávák és kényelmesek. :)
2017. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj kedves utolsó!

Van neked gyereked? Van egy beteg öreg anyád aki senki másra nem számíthat csak rád?

Ja hogy nincsen????

Akkor fogd be a szád mert az ilyenek mint re nagyon könnyen tudnak okoskodni!!

Különben sem válási tanácsot kértem!!!!

2017. júl. 30. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor fogod és kipakolod a pasit, semmit nem kell tűrni, vagy anyáddal meg a gyerekeddel lelépsz, vagy akkor szenvedj még tovább. A gyógyszer nem megoldás az élethelyzetre, egy zsarnok hul.ladék embertől mielőbb menekülni kell. Semmit nem tudsz rólam, mi a fran.cot ítélkezel? De nem érdekel, nem az én életem van romokban, a tiéd, én csak válaszoltam a kérdésedre. Ha hagyod magad akkor tönkre fogsz menni, ez lesz veled.... Lehet utálni a válaszomért...
2017. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!