Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ex-barátnőm azzal fenyeget,...

Az ex-barátnőm azzal fenyeget, hogy öngyilkos lesz. Mit tegyek? JELENLEG NEM TARTÓZKODOM MAGYARORSZÁGON!

Figyelt kérdés

Hat évet együttvoltam egy lánnyal. Miutàn többször dobott aztán visszavett, éreztem, hogy ez rossz és véget vetettem a dolognak. Nem tudja túltenni magát rajtam. A családja borzalmas és nincs közeli barátja sem. Nekem meg búcsúleveleket küldözget és van annyira őrült, hogy tényleg öngyilkos legyen.

Mit kellene tennem? Minden tanácsnak örülök!



2017. aug. 9. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj valami ismerősének/rokonának hogy figyeljen rá
2017. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóltam már,de a válasz az volt,hogy majd megbékél. Nincs senki,akire számitani tudna.
2017. aug. 9. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, szakítottatok, innentől a közös emlékeken kívül semmi nem köt hozzá. Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni. Ha öngyilkos lesz, az kizárólag az ő döntése.
2017. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. aug. 9. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen hívd rá a zsarukat,jót fog tenni neki a pihenés a zárton.
2017. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több ilyen eset van mint gondolnád. A lány nem lesz öngyilkos, nyugi. Csak azt akarja hogy te sajnálatból visszamenj hozzá. Ha nagyon aggódsz érte szólj a rendőrségnek, hogy önveszélyes a csaj. De végülis már nincs közöd hozzá. Szakítottatok, és te már mindent megtettél érte - szóltál a hozzátartozóknak. Jól tetted hogy szakítottál vele, érdekes ember lehet ha így reagált rá.
2017. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!