Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fóbiaszerűen félek a bepisilés...

Fóbiaszerűen félek a bepisiléstől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves lány vagyok, és egyszer megtörtént az,hogy pár eléggé kellett pisilni, én nevettem, és hát bepisiltem.. Nem is ez a lényeg, hanem az,hogy az óta nagyon félek hogy ez újra megtortenik. Akárhova megyek,például a barátnőmmel pizzázni, nem tudok kikapcsolódni,mert mindig félek hogy baleset lesz,még akkor is ha egyáltalán nem érzem hogy pisilni kellene. Ehez meg kozbejátszik, hogy nem mindig tudok nyilvános helyen pisilni, csak ha már nagyon nagyon kell. Hogy tudnám ezeket legyőzni? Hogy tudok erre nem gondolni? Kérlek segítsetek, nagyon szeretnék végre normális para mentes életet élni :(

2017. aug. 15. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Szia:) az hogy nem tudod elengedni magadat mindig idegen helyen, nem olyan nagy dolog, viszonylag sok embert érint. A másik tényleg "érdekesebb" dolog. Emiatt ha nem bánod, írok privátban és ott hosszadalmasabban el tudunk beszélgetni róla :)
2017. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18%

A záróizmokat kell edzeni, mert gyengék. Próbáld összeszorítani és elengedni 20-szor naponta legalább egyszer. Ha pisilsz ne engedd ki az összes pisit egyszerre, hanem szakaszosan. Engeded, majd visszatartod, ezt minél többször megismételve. Vagy próbálgasd a WC-n a nevetgélést, mikor nagyon kell pisilni. Ez önbizalmat ad.


Én szeretem az ilyen lányokat, mint te hogy tartogatod a pisit.:)

2017. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!