Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez csak ronthatja egy skizofré...

Ez csak ronthatja egy skizofréniára hajlamos ember állapotát?

Figyelt kérdés
Ha mindenféle okkultista hülyeséget össze olvas.
2017. aug. 23. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ronthat rajta. Főleg ha paranoid skizofrén az illető.
2017. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekelnek ezek a dolgok amik ilyen magias doogok, bar teny, hogy vampirnak tartom magam, de nem mondtam a dokinak mert nem akarom hogy orultnek nezzen. Igen szoktam neha vert inni is, de ez nem baj foleg amugy ebben nincs szerepe a hangoknak az csak vagyaim miatt csinalom. A paranoid skizofrenek nem bantanak paranoid skizofreneket ugye? Vagy ha harmat osszezarsz megolik egymast es felnyaljak a masik veret hogy tovabb eljenek? Nem azert ha mondjuk engem is kozejuk zarnal mondjuk egy evre, addig nem birnek magammal, hogy ne igyak, mert 3 havonta kell minimum egyszer sajna. Akkor felnenek egymastol? Vagy tolem felnenek vagy osszefognanak ellenem? Csak mert ha kinyirnak egymast velem kezdenek, vagy a sors dontene? Miert bantani egymast, beszeljuk meg a dolgokat, mondja el mindenki, mitol fel nyugtassuk meg a masikat es fogjuk egymas kezet!!! De hogy mondanam el nekik hogy attol felek hogy bantananak??? Kedvesek is lehetnek, megertoek meg minden, de beteg emberek, kattan egyet az agya es tenyleg kicsinal!! Vagy baratok lennenk? Ketlem, nekik biztos durvabb dolgaik vannak, bizalmatlanok ha paranoiasok, miert engednek hogy segitsek nekik??? Foleg ha tudjak hogy neha vert iszom, megszabadulnak tolem, nem? Hogy gondolkodnak amugy az nagy relytej nem gondoljatok, mert ha latomasaid vannak. Felsz. De akkor latomas, tudod nem igaz, vagy mi a fene elhiszi hogy kergeti az ordog? En mar nem tudom feljek e toluk vagy legyek a baratjuk alszent lenne tolem mert nem biznek bennuk ok se bennem. Valamit rosszul csinalok szerintetek gondolom. Most meg engem neznek majd orultnek csak mert van velemenyem. Nekem azt nehez megerteni, hogy ok felnek, tehat akkor nem tamadnak meg senkit szoval engem se. Csak mert orultektol mindig feltem egyszer ramtori az ajtot egy kessel a kezebe azt mit mondjak neki, hogy nem rendeltem pizzat???
2017. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!