Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Váltsak pszichológust? Kértem...

Váltsak pszichológust? Kértem hogy gyógyítson ki egy fétisemből de inkább azt akarja, hogy fogadjam el ezt úgy érzem erre akar sarkallni. Fizetek neki, nem értem.

Figyelt kérdés
Pelenka fétis.
2017. aug. 30. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2017. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fiú. 21
2017. aug. 30. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
A szexuális fétis sajnos olyan dolog, hogy valószínűleg nem fogjátok tudni kideríteni az eredetét és bármi mással próbálod lekötni magad, nagyon nehéz elfelejteni. A legjobb dolog tényleg az, hogy ha keresel egy megfelelő partnert és rendesen kiéled. Akár egy alkalom után is sokat javulhat a helyzeted.
2017. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Keressél egy jó kineziológust! Izomteszttel dolgozik,kimutatja,hogy hány éves korodban rögzült ez a kötödés a pelenkához.
2017. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy olyan fétisem, amitől azt hittem, sosem szabadulok. Aztán annyi alkalommal élhettem ki, ahányszor csak akartam. talán 50-100 után már főleg a tiszta szex kell csak.
2017. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!