Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegsége van annak...

Milyen betegsége van annak aki élvezi a szado-mazo szexet?

Figyelt kérdés

Hetente egyszer felvetődik bennem ez a kérdés, meg az hogy ez egyáltalán betegség-e.

Meg akarok nézni online egy filmet és felugrik millió ilyen

Többször végiggondoltam de nem tudom milyen betegsége van annak aki ezt élvezi


2017. okt. 5. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Semmijen betegsége nincs,ennyi erövel te is beteg vagy mert másokat kukkolsz neten,és arra vered ki.
2017. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyen.
2017. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szeintem semmilyen, ez egy preferencia, neki ez jön be, csak nem tartozik a mindenki által elfogadott normális kategóriába, ha mindkét fél élvezi akkor nincs gond ezzel szerintem, de annak nem örülnék ha folyton ilyen videók jönnének fel, gondolom néztél ilyen oldalakat.
2017. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most nem arról van szó hogy elfogadom-e vagy sem, vagy működhet-e vagy sem. Engem nem zavar, mindenki magánügye. Inkább az érdekel hogy miért élvezi azt valaki ha megalázzák nagyon durván? Ez nála miért okoz orgazmust?
2017. okt. 5. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így konkrétan senki nem tudja, vannak ilyen elméletek, hogy elnyomták gyerekkorában, vagy ilyesmi, de ez nem mindig van így. Más meg más dolgokra gerjed, van közötte néhány abszolút érthetetlen is.
2017. okt. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mérsékelten ilyesmiket tenni bizalom-építő. A másik engedi (hogy ő miért élvezi kevésbé ismert) de mivel kiszolgáltatott helyzetbe kerül, bíznia kell bennem. Ha ő bízik én is bízok. Ez nálam csökkenti a bizalmi gondokat.

Közízlés szerint megalázó dolgokat tenni pedig az elfogadást érezteti.

Lehet csak nálam van így, vagy rosszul látom.

2017. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ennél sokkal egyszerűbb dologról van szó.

Endorfin szabadul fel ilyenkor az emberben s ezt van aki szereti.

Hogy hogyan valósítja meg az meg inkább ízlés kérdése.

Hasonlót érez a hegymászó is.

Beteg?

Hasonlót élvez a motoros is. A sima városi motorozás is eszement dolog, mikor autóban védi légzsák, kaszni, itt meg semmi. A bukósisakot nem lehet összehasonlítani a kaszni a légzsák védelmével.

De még egy buszra is biztonságosabb felszállni hivatásos egészségileg szűrt vezető mögé, mint nekünk autóba ülni, esetleg a régi ismerős mellé akiről még ennyit se tudunk.


És akkor a motorversenyzőről nem is beszéltem.


És ebbe mind bele lehet halni. Szado mazoba előfordul ugyan, de sokkal ritkább.


De még a megszállott festőt, barkácsolót, szoftver tervezőt is ide sorolnám, ha ingyen teszi. Hisz az is egyfajta élvezet s ingyen dolgozni mondhatnánk, hogy ostobaság.

2017. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!