Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért alakulhat ki nálam,...

Miért alakulhat ki nálam, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval az van ,hogy körülbelül 2-3 havonta előjön nálam egy olyan dolog amit nem tudom mivel magyarazzak nagyjából 2-3 hétig szokott tartani. Ilyenkor nagyon magamba fordulok, állandóan feszült ideges vagyok ,nem beszélek itthon sem senkivel amikor kimegyek családhoz akkor is csak ülök és egy egyszerű kérdésre sincs kedvem válaszolni könnyen felidegesedek néha oknelkul is. Nagyon ingerlékenyeny vagyok kis zajokra akar vagy bármilyen kisebb dologra is. Ilyenkor semmi kedvem nincs kimozdulni itthonról sőt meg egyetemre is nehezen vagy nem járok be ilyenkor, mert azt érzem tuti a tanárokhoz is hozza vagnek egy széket pedig alapból nem vagyok agresszív sem olyan ember aki keresi másokkal a konfrontációt. Meg a barátaimnak sem írok vissza egyszerűen nincs kedvem. Úgy érzem ebben az állapotomban magam hogy mindenki ellenem fordult és gyűlölok mindenkit. De utána ezek a dolgok maguktól elmúlnak mint ha semmi sem történt volna aztán később megint előjönnek.
2017. okt. 19. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még az van,hogy ilyenkor sokkal könnyebben megijedek bármitől,és könnyen elérzékenyülök is. Ha nézek egy olyan filmet vagy zenéz hallgatok,a sírás kerülget,de alapból nem is tudnék sírni. Szóval ez depresszió lenne? De ha az mitől alakult ki?
2017. okt. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!