Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagxok mostanába ilyen...

Miért vagxok mostanába ilyen fáradt? Szinte csak ősszel kezdődik és tavaszra múlik.

Figyelt kérdés
Nyáron elég 6 óra alvás is de ha most ennyit alszom fáradtnak és erőtlennek érzem magam. Rossz a közérzetem is és fáj kezem lábam rendszeresen sportoltam de mostmar ahoz sincs energiám súlyzós edzést végeztem és teljesen úgy érzem mint akit kicseréltek nem birom az edzést se úgy és ilyen belső remegést is érzek és a fényekre és az erős hangokra érzèkeny vagyok.pánikkal és szorongással kezeltek ha ez számít.

2017. okt. 27. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali. Én hasonló gondokkal küzdök. Én is szorongok...de küzdök vele!

Nézd az edzést ne hagyd abba, napi 30 percet minimum mozogj.Olvass könyvet.Nézz vicces videókat. Mozdulj ki haverokkal. Hidd el segít!

2017. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!