Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez nekem?

Mitől van ez nekem?

Figyelt kérdés
általában azt szoktam csinálni, hogy felmegyek a netre, és nekem az nagy örömet okoz, ha vásárlok róla. Nekem ez olyan, mint másoknak az evés (például, de nem mindenkinek). Míg nekik az evés okoz örömet vagy jó érzést, nekem pedig az internetes vásárlás. Mindig valamit néznem kell és vennem kell. De mi ez? Mitől van ez? Javasolnáton valamit légyszí. (Ha netán rossz kategóriába soroltam be, azért elnézést kérek)

2017. nov. 2. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Vásárlás függőségen hívják, te ezzel kompenzálsz.
2017. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond nincs, te így tudod levezetni a feszültséget, ettől érzed jobban magad. Van aki ha mindig rosszkedvű akkor elmegy moziba, vagy elkezd főzni, akkor is ha nincs rá szükség. Nincs ezzel semmi baj, ( persze normális kereteken belül), teljesen rendben van.
2017. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!