Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológust lehet...

Milyen pszichológust lehet szerezni ingyen? Mivel jobbak a fizetős pszichológusok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Otthontartásra szeretnéd?
2017. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Állami rendelőkbe TB finanszirozza a szakembereket. Azt mondják sokan, a fizetősek jobbak, de szerintem nem, azt várják, mikor telik le a beszélgetés ideje...
2017. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

modnjuk úgy inkább h az állami minősíthetetlen és ahol elviekben van, gyakorlatilag sokszor ott sincs. de ha ven, abban sincs sok köszönet, ne nagyon akarj attól semmit , az max amolyan formális.

a magán meg hát vegyes, sok a sarlatán de vannak nagyon jók is, csak hát tény ami tény finoman foglmazva az óradíj nincs összhangban a magyar átlagkeresetekkel ... de jéát sajnos ez van. online pszichológust már esetleg 10 körültől tudsz szerezni, sztem az ingyenes államit felejtsd el, időkidobás (és jó eséllyel még pénz is, hiába állami)

2017. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy véleményem erről, amit az én pszichológusom mondott. Én államilag jártam hozzá de volt magánrendelése is, de sosem akart ráerőltetni, hogy járjak úgy hozzá.

Viszont azt mondta, hogy ő azért tartja hasznosnak ha fizet valaki a terápiáért, mert az a tapasztalata, hogy akkor jobban megbecsüli az egyén az ott töltött időt, motiváltabban dolgozik, hogy minél hamarabb elérje a gyógyulást, jobban odafigyel a terápia ideje alatt, mint az aki csak beténfereg, leül és nem kerül neki semmibe.

Tulajdonképpen van ebbe igazság. Én azért tartom még jó ötletnek a magánpszichológust, mert nem kell órákat várni, hogy sorra kerülj.

Ettől függetlenül én sosem jártam magánhoz, mert nem tudtam kifizetni, ugyanis meglehetősen drágák.

2017. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

igen ez egy elég általáénos maszlag, sajnois sok szerencslétlen meg is eszi h tulképpen minél jobban megkopasztják, annál gyorsabban fog gyógyulni, így aztán képes 60 ezret is adni egy óráért valami luxus helyen, aztán kit érdekel, mi van vele? most nem?


emberek ... a hülyeésgnek is van határa na. aki szenved mert olyan baja van, az hidd el h nagyon is megbecsülné az ingyenest is ... főleg ha semmiképpen se tudja kifizetni. de a szöveg nagyon jó. emlélszem én olyan hárpiára is aki fájdalomcsillapító helyetti fájdalomtűrő terápiára szervezte be 25 ezer / óra díjért a pácienseit, szereencsételenk meg naná elhitték ...

hoghy az ilyen hogy tud aludni az érthetetlen ... és pedig tud, sajnos a többség ilyen.

2017. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta azt, hogy azért mert fizetsz gyorsabban meggyógyulsz. A lényeg abban van, hogy mivel sokba kerül, meg kell dolgoznod érte, ezáltal jobban odateszed magad a terápiákon, megcsinálod amiket a pszichológus mond, és teljes erőbedobással dolgozol azért, hogy jobb legyen, tudva, hogy ez neked anyagilag is mennyibe kerül,, hogy mennyit dolgoztál ezért.
2017. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ingyen pszichológus: TB-s van. TB-t minden hónapban fizetsz.

Ő ugyanúgy kap fizetést az átbeszélt órákért.


A magán azért lehet jobb, mert kötetlenebb a beszélgetési idő, míg az államinál sürget a többi beteg ottléte, mindenkit le kell rendezni. A magán meg eldönti, mennyit vállal aznapra.


22/N

2017. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul várhatsz órákat mire sorra kerülsz...
2017. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Are You Scorpio ***** válasza:
en egyszer voltam regebben telkiben 30ezer per ora kozben 3x csongott a telefonja es intezte felesege/baratnoje ugyeit .. de lehet a terapia resze volt xD azt nagyjabol le is xarta mit valaszoltam a kerdeseire
2017. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az embertől függ, a pszichológustól. Tb-s is lehet kiváló szakember, de lehet olyan is, aki többet árt mint használ. De ugyanez igaz a magánra is. Szerintem addig kell próbálgatni, amíg nem találsz egy olyat, akiben maximálisan megbízol, máskülönben úgy sem nyílsz meg neki, úgy meg sok mindent nem ér.
2017. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!