Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés egy súlyosan...

Milyen érzés egy súlyosan depressziósnak, amikor állandóan zaklatják, hogy miért ezt csinálja, miért nem azt, meg nyaggatják, hogy "jól vagy? ", ha meg válaszol, akkor meg hallgathatja a lecseszést?

Figyelt kérdés
Mert én ezt tapasztalom,az idegösszeomlás szélén vagyok. Igyekszem elkerülni az ilyeneket,meg ilyen helyzetet,de mostanában túl sokat botlok bele.

2017. nov. 8. 16:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem tartják tiszteletben,hogy szükségem van egyedüllétre.
2017. nov. 8. 17:03
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon rossz.

Persze attól is függ, hogy kik mondják. Ha olyan emberek akikkel amúgy jó a kapcsolatod és szereted őket, akkor valószínűleg ők aggódnak és emiatt nem akarnak magadra hagyni mert attól félnek, hogy attól rosszabb lesz.Ebben az esetben próbáld megérteni az ő helyzetüket is.

Ha pedig olyanok mondják akik nem ismernek vagy akikkel nem jó a kapcsolatod, azokat le kell tojni. Ennyi

2017. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyanok mondják,akiket gyűlölök. Egyedüllétre van szükségem,és aki szeret,sz tiszteletben tartja,hogy ne zavarjon senki!
2017. nov. 8. 17:26
 4/10 anonim válasza:
Az èn volt melomban nem èrtettèk,ezt a betegsèget.Mindig csesztettek,el is jötte.Most holt wgyedül vagyok,senki nem kèrdezi meg mi a baj.
2017. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a kiirasodat, teljesen ugyanaz mintha en irtam volna ki, teljesen ebben a helyzetben vagyok hetek, honapok ota. Nekem mint pl ma is, segitseget probaltak ajanlani mint par hete is, de nincs szuksegem senki segitsegere. Csak a parom aki fontos es segiteni tud nekem
2017. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is szokott lenni, hogy ki még életében nem volt depressziós csak lehangolt, amire azt hiszi az a depresszió és ossza az észt, hogy hogyan kell kimászni belőle.
2017. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Aki nem volt,mèg ebben,nem èrti.Nem is fogja.Inkàbb húzza a szàjàt ,kicsúfol,vagy csak lexarja ha a màsik beteg.
2017. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én az öngyilkosságra is gondoltam. 8.-os vagyok, és nyolc éve folyamatosan csúfolnak, szekálnak a fogszabályzóm miatt. Az osztályból mindenki utál, és egy barátom sincs. Volt, hogy csak úgy odajöttek, lelökték a cuccaim, és mentek tovább. Egyszer meg is vertek. Nem értem miért csinálják ezt. Szándékosan kibaktatnak, és van hogy gonoszabbnál gonoszabb üzeneteket küldenek. Nem birom már ezt a rengeteg zaklatást, anyának szóltam, de minden iskola messze van tőlünk, ezért tűröm. Egy hete vagdosom magam (nem öngyilkos szándékkal), és attól jobban érzem magam.
2017. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha engem írtál volna le. Van valaki,aki állandóan b*****t,és nem hagy békén a hülyeségeivel,nem tartja tiszteletben,hogy nyugalomra van szükségem. Ez megy már vagy 2 hónapja,azelőtt nyugalmam volt,mert nem ebben a szar környezetben voltam szar emberekkel. Annyira elegem van,hogy úgy döntöttem,megszököm külföldre és ott majd lesz valami...ennyi szemétség után már csak jó lehet-legalábis REMÉLEM,MERT NEM AKAROK TÖBBÉ ÍGY "ÉLNI"!
2017. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy az emberek a mai napig nem fogadják el a depressziót, mint betegséget. Azt hiszik, hogy csak simán lusta vagy, kifogásokat keresel, nem látod a szépet az életben, de ez rohadt nagy baromság. A súlyos klinikai depresszió még az agyban is kimutatható, például egyszer olvastam egy tanulmányt, miszerint a depressziós ember agyának frontális lebenye sokkal kevesebb aktivitást mutat, mint egy egészséges emberé. Kémiai vegyületek zavaráról van szó, az agyadban nem úgy zajlanak a dolgok, ahogy kellene. Na ez az, amit senki nem bír megérteni. Ezeket az embereket el kell kerülni, ha erre nincs lehetőség, akkor figyelmen kívül hagyni. Tudom, hogy nehéz, de nem tudsz vele mit csinálni, ha buta akkor buta. Én magam súlyos depresszióval küzdök, életemben összesen 2 igazi barátom volt, de mára mindegyik elhagyott, mert nem értik, hogy én miért nem mozdulok ki. Az egyiküknek egyszer sírva mondtam, hogy nem bírom tovább és fel fogom akasztani magam, ez volt a válasza: "Én ezzel nem tudok mit kezdeni, ehhez nem vagyok hozzászokva." Utána nem szólt hozzám napokig. Ez volt az a pont, ahol eldöntöttem, hogy kizárom az életemből az összes ilyen embert. Ha valaki ilyet mond, akkor azonnal elöntenek a szuicid gondolatok, magamat hibáztatom, de aztán mindig arra jutok, hogy valamit tennem kell a világban annak érdekében, hogy az emberek megértsék; a depresszió betegség, nem lustaság.
2018. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!