Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok csinálni hogy...

Mit tudok csinálni hogy elmenjen a hangom, fájjon a torkom?

Figyelt kérdés
Az iskolába lesz egy rendezvény ahol mindenki előtt fel kéne olvassak egy szöveget. Ezzel még semmi baj nem lenne, csak én rettentően dadogok, ezért szerintem meg se birnék szólalni. De ha elmenne a hangom akkor valaki más olvasná fel. A tanárommal is már próbáltam megbeszélni hogy én ezt nem akarom, de azt mondta én tudok a legszebben olvasni. Ez tavaly még így is volt azóta nagyon durván elkezdtem dadogni. Szoval kérlek segítsetek mit tudtok csinálni (hogy akár több napra) elmenjen a hangom?
2017. nov. 18. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyere, fejberúglak!
2017. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg a tanárnak, hogy ideges vagy, így még jobban fogsz dadogni felolvasáskor, ne akarjon már leégetni mindenki előtt, esetleg anyukád nem beszélne a tanárral?
2017. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezem anyukát, de attól még mit tudok csinálni a nem sikerülni meggyőzni a tanárt? Csak mert elege makacs.
2017. nov. 18. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki nem kötelezhet arra, hogy nyilvánosság előtt szerepelj, ha nem akarsz. Elmondod a tanárnak, aki felelős ezügyben, hogy nem akarsz szerepelni, mert ilyen-olyan bajod van, aztán ennyi, te szóltál. Szerinted mit fognak csinálni, ha el se mész a rendezvényre? Semmit, nem fognak ezért kirúgni.
2017. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi lett végül?
2019. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!