Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4-5 éve volt egy vírus amit még kis gyerekként láttam az interneten úgy hívták Jeff The Killer. Ezt az ijesztő vírust az a baj többször is láttam és megijesztett. (Még sajnos olyan álmom is volt ami vele kapccsolatos és a hangja is benne volt). Amikor ezt a képet vagy bármi hasonlót láttok akkor elkezd verni nagyon a szívem és mintha ütnék. Mit tegyek vagy mi van velem ?
2017. nov. 22. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
4-5 éve volt egy vírus amit még kis gyerekként láttam az interneten úgy hívták Jeff The Killer. Ezt az ijesztő vírust az a baj többször is láttam és megijesztett. (Még sajnos olyan álmom is volt ami vele kapccsolatos és a hangja is benne volt). Amikor ezt a képet vagy bármi hasonlót láttok akkor elkezd verni nagyon a szívem és mintha ütnék. Mit tegyek vagy mi van velem ?
2017. nov. 22. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj valószínű h kissebb traumaként fogtad fel ezt a Jeff the killeres dolgot és máig nem sikerült feldolgoznod.Győzd le a félelmet ez csak egy sztori ami nem igazi!!! Ijesztő meg minden én nagyon szeretem Jeff the killert de figyel nem igazi nem kell tőle félni! Ha meglátod a neten vagy valami akkor csak gondolj arra h a neten sok a kamu dolog szóval ez csak egy creepypasta.:)
2017. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is ilyen vírus.
2017. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van egy ilyen régi internetes vírus amit ha megkapsz és megnyitottál akkor megijesztettt
2017. nov. 25. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!