Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki így?

Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
A dolog augusztus végén kezdődött, elkezdtek rámtörni ezek az erős rossz érzések eleinte elszórtan majd rendszeresen. Nagyon bepánikoltam, az első gondolatom az volt, hogy tuti skizofrén vagyok (a bátyám néhány éve az lett, bár nem tartott sokáig kb másfél honapig és azóta teljesen jol van) Persze mint minden rendes birka én is Dr. Googleval kerestem a választ. Mindenhol az jött ki, hogy ez szorngás, probálom el is hinni de egyszerüen nem megy, nem tudom elhinni hogy csak az. Mostanra odáig fajult a dolog hogy már csak létetem. Mintha a fejemben ragadtam volna, csak én vagyok és ezek az agodalmaskodó gondolotok a skizofréniárol, munka közben még el vagyok valahogy, de ott is csak félig vagyok jelen. Teljesen az agyamra ment ez az egész és nem látok belölle kiutat...

2017. nov. 22. 21:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Elég kusza lett, de nem bírnék mindent leírni az elmult honapokrol,egy hatalmas összeviszaság az egész. De a szorongás képes ennyire hazavágni az embert?
2017. nov. 22. 21:39
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és 20 éves fiu vagyok...
2017. nov. 22. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
én is szorongok szarul vagyok egész nap meg minden ezért fogom megölni magam majd a közel jövöben
2017. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nem megy sok minden nem eröltetem
2017. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Unikornispata ***** válasza:
Van valami igazi problémád?
2017. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lehet, hogy esetleg besokalltál a munka miatt? Esetleg nem lehet, hogy valami olyan “trauma” ért, ami nem tűnik neked komolynak, de mégsem tudtad feldolgozni legbelül? Minden vicc nélkül; keress fel egy pszichológust (nem azért, mert kettyós vagy vagy mert valami ilyesmi van), hogy ő elmondhassa mi is lehet veled és rendet tegyen a fejedbe.

Egyis ismerősömmel is hasonló fordult elő és utána jobban lett! Szorítok neked.

2017. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Munka miatt nem hiszem, stresszes az igaz és ujjabban a kollegáim kreténnek tartanak mert olyan vagyok ez miatt a szar miatt, mint egy zombi (nemsokkal azután kezdődött a dolog hohy elkezdtem ott dolgozni) de van jópár pozitív dolog ami miatt szeretem.

A másik dolog lehetséges, gondoltam rà ugyanis a dolog kezdete előtt néhány héttel szívtam életemben először füvet, ott is egy ehez hasonló rossz érzés volt de akkor tudtam kezelni, tudtam hogy ez a fű miatt van és elmulik néhány ora alatt...

2017. nov. 22. 22:06
 8/9 A kérdező kommentje:

Ettől kialakulhatott valamiféle posztrauma?

Mert, nem igazán voltam ilyen szorongo tipus előtte. Sok magyarázatot kiagyaltam az elmult időben, de valamiért egyiket sem tudom elhinni. Csak hogy kezdődő skizo, és hamarosan a zártosztályon leszek...

2017. nov. 22. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ilyen negatívan! Amondó vagyok hogy ha van rá alkalmad vegyél ki egy pár napos szabit, majd a szabadságod alatt keress fel egy szakembert, eztán próbálj meg néhány barátoddal vagy közeli családtagoddal találkozni és beszélj meg velük mindent. Hidd el, segít! A lényeg, hogy ne egyedül örlődj, mert ez így nem mehet sokáig
2017. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!