Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki milyen fajta meditációs...

Ki milyen fajta meditációs rítust, gyakorlatot használ, illetve ajánl?

Figyelt kérdés

Én is szoktam meditálni, évek óta, kiürítem az elmém és acsend, nyugalom, végtelennek az érzése fog el.


Milyen fajta meditációkat ismertek még?


Olvastam olyanról, amelyiknél arra figyelsz, hogy levegőt szívsz be az orrodon, de amikor kifújod akkor füstnek képzeled ((ezáltal a negatív hatásokat üríted ki magadból))


Olyan meditáció van, amely egy kapu a testen kívüli élményhez?


Meditáció asztrálutazással esetleg?


Milyen szintek, illetve folyamatokat, élményeket lehet megkülönböztetni?



2017. nov. 22. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Probald ki fuvel a meditaciot. Nem viccelek.
2017. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A meditáció egy lelkigyakorlat, persze ennek is van sok fajtája. A valódi meditáció maga a Jelen és az nem gyakorlat hanem egy előidézhetetlen állapot ami bekövetkezik megfelelő feltételek megléte esetén A kérdésedet végigolvasva semmiféle asztrálutazást nem ajánlanék aztán vagy megfogadod amit tanácsolok vagy nem.
2017. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az asztrálutazás igazából szerintem nem veszélyes.


1x volt halálközeli élményem, akkor volt az első asztrális élményem. Kívülről láttam magamat 10 másodpercig, majd visszarántott egy erő a testembe.

2017. nov. 22. 23:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta mondjuk nem is volt halálközeli élmény, meg gyakorlás se, de most megpróbálok belemélyülni a témába napi gyakorlással :P
2017. nov. 22. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pszichiátria témakörben keress rá az interneten, lehetőleg megbízható forrásból.

Van például Buborék technika, ez két szakaszból áll. De a relaxációt is ajánlom.

2017. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leírnád hogy mi a tapasztalatod, milyen a technika?
2017. dec. 10. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!