Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antideprenszánsra néha lehet...

Antideprenszánsra néha lehet inni?

Figyelt kérdés
Antidepit szedek ,meg rivotrilt 0,5 mgot. Heti 1-2 sört meg lehet inni rà?
2017. dec. 1. 07:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha reggel beveszed a rivotrilt, akkor este már ihatsz, de ne fél liter töményet
2017. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 6os ostoba buta válaszolónak meg annyit,hogy a gyogyósok nem szednek ilyet.Ők alapból azok mint te.Okoskodnak ,de semmit nem tudnak.Az antidepi az nem nyugtató teeee agytalan barom. A rivotril meg a frontin pl az.
2017. dec. 1. 13:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyugtatóra ne igyál, antidepivel még sosem volt gondom, ha ittam rá, az eleve egy lassabban ható szer.
2017. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20mg paroxetint szedek, ez SSRI antidepresszáns. Heti 3-4 sört megiszok, az orvosom sem tiltotta és a betegtájékoztatóban is az van, hogy "mellőzni kell". Semmi bajod nem lesz, egyél sokat és egy sör belefér. Ez nem buzdítás, tapasztalat. Nem vagyok se zombi, se lökött. De soha soha ne idd le magad, egyszer egy cégbuliban sajnos elszakadt a cérna és bekonyakoztam rendesen. 5 napig volt iszonyatos szorongásom és kegyetlen rémálmaim. Ez 4 éve volt, azóta sose ittam ilyen dúrván. Itéljetek el de ez a tiszta tapasztalat.
2017. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Magamra ismertem mikor írtál.en évekig ittam 30 mgra.mindig másnap rá kellett innom,mert iszonyatosan szorongtam én is mikor jozanodtam ki.most pár hónapja nem merek,de néha hiányzik egy sör.
2017. dec. 4. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!