Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem hagynak aludni?

Mit tegyek ha nem hagynak aludni?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap a szüleim éjjel 11utánig tévéznek,reggel pedig olyan 5kor kelnek.Egyszerűen már nem bírom.Az meg a máaik hogy hangosan dugn@k.Minden egyes este rájuk szólok de mintha a falnak beszélnék.Fejemrehúzom a párnát de az se segít.Most majdnem minden este zenére kell elaludnom,de ettől meg kezd a fülem tönkremenni,és fájni.Tényleg nem tudom mit csináljak még.Ráadásban szombaton az öcsémnek foci meccsei vannak szóval már akkor is 7kor ébresztő van,vasárnap meg templomba kell mennem.Mondtam apámnak,hogy nem lenne jó ha este mennénk ? Dehát gondolhatjátok mit értem el vele.Szóval vasárnap meg 7:30kor van ébresztő.Félek,hogy hosszútávon ennek nem lesz jó vége.

2017. dec. 3. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó.
2017. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam már ilyennel: [link]

De folyton kisesik a fülemből és annyira nem is ‘’szigetel’’nekem

2017. dec. 3. 23:25
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi rossz a link

[link]

2017. dec. 3. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ipari fülvédő. Kényelmetlen, csúnya, de még egy rock koncert közepén se hallanál benne semmit.
2017. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na végre kicsit nevetek is.Jó volt ez a válasz utolsó :D

Hát azért ilyennel nem szívesen aludnék.De lehet megpróbálom.Csak végre egyszer kialudhatnám magamat már....

2017. dec. 3. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a füldugó nekem se ér semmit. Viszont a DM-ben veszek viaszosat, azt megpuhítom a kezemben, olyan lesz, mint a gyurma, tökéletesen szigetel.
2017. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!