Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antipszihotikumra bipoláris...

Antipszihotikumra bipoláris depresszional néha egy sört lehet inni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Én szoktam, nincs tőle bajom.

Töményet nem iszok, csak sört.

2017. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az még nem okoz gondod, de szerintem a kettő se.
2017. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem innék a helyedben, de te tudod.
2017. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha már megszoktad a gyógyszereidet nyugodtan.

De ez nem engedély az alkoholizálásra.

Egy-egy sör, egy pohár bor, de csak néha.

A rendszeres alkoholfogyasztás nagyon furákat tud csinálni a gyógyszerrel kombinálva.

2017. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, konkrétan milyen gyógyszert szedsz. Illetve milyen gyógyszereket. Én is bipol. vagyok, de 4 fajtát szedek, és sajnos iszom is rájuk, néha vannak kellemetlen mellékhatások, és akkor most finoman fogalmaztam.
2017. dec. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszer beàlt és hatásos.2 félét szedek.egyik kenyszerre,meg szoc fobiara. A másik a szorongásos hangulatzavarra.ciklotimiara.neha iszom egy sort .heti 3 át kb.nem bírom ki hogy ne igyak egyáltalán.ha berúgtam régebben akkor iszonyatos szorongasom volt napokig.
2017. dec. 16. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem ez a "bipoláris affektív zavar", hanem eglsz más a DSM besorolása, és így a BNO kódja is. Ha megírod a BNO kódod és a gyógyszerek nevét, amit szedsz, megfejtem neked serc-perc, mert látom, el vagy tévedve. Viszont a piálási kényszered, ami nekem is van, nehéz ügy. Gondolkodom az ellenszeren, de eddig hiába...
2017. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyéb affektiv zavar.az van ràírva a papírra.meg kenyszerbetegseg.amugy rexetint meg arisppàt szedek.egesz jó így a kettő együtt.van fent meg lent fàzisom ,de nem vészes.ciklotimiat mondott a pszihiaterem ,hogy az van.csak félek hogy bipolarissa alakul,mert 30 százalék esély van rá.alkoholt megàltam 2 hónapja ,de csak úgy tudtam ,hogy azért néha heti 2-3 alkalommal megiszok egy sört vagy kettőt.
2017. dec. 17. 06:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is vagy bipoláris! Miért is szeretnél másik BNO kódot? Ez olyan "divat" lett itt, hogy most mindenki bipoláris...
2017. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!