Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy agydaganatot van?

Lehet hogy agydaganatot van?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és az elmúlt pár napban arra lettem figyelmes, hogy a fejem hátsó része elkezd zsibbadni/bizseregni, ami nem tudom eldönteni hogy kihat-e az egész testemre, mert bepánikolok, nem tudok koncentrálni, ez alatt azt értem hogy olyan az egész felfogásom, mintha az egészet álmodnám, úgy érzem, hogy a hallásom is tompa, de lehet hogy ezt csak bemesélem magamnak, ugyanis egyszerűen nem tudok másra gondolni. Ma haza kellett jönnöm a munkahelyemről, mert hányingerem volt. A fejzsibbadás állandó, ha valaki felpofozna, nem érezném meg. Sokat ülök a gép előtt, szóval lehet hogy a tartásom miatt érzem ezt, sokat idegeskedem a gép előtt, tehát lehet az is az ok, illetve dohányzom, szóval valami érszűkületre is tudok gondolni. Ennyire még sosem voltam kétségbeesve, csak a legrosszabbra tudok gondolni, emiatt nagyon nehezen alszom el. Gyógyszert nem szedek, eddig semmilyen pszichés problémám nem volt, mondanom sem kell hogy pánikrohamom van. A vérnyomásom rendben van, a vércukrom kicsit magas. Aki tud, kérem segítsen, eléggé parázok!

2017. dec. 13. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Azt biza csak Isten tudja!
2017. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát itt senki az ég világon nem fogja neked megmondani így.Ha parázol irány az orvos
2017. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam a nyáron pár héten keresztül. A háziorvosom néhány alkalom után tanácstalan lett és elküldött koponya CT-re, nehogy tényleg agydaganat legyen. Erre ugye nem azonnal kaptam időpontot, hanem majdnem egy hónapot kellett rá várni. Akkor lett igazán szörnyű, amikor felmerült ennek a gyanúja... nagyon sokat rontott a helyzetemen az idegeskedés. Amúgy persze nem az volt, de ha csak egy tanácsot fogadsz meg, akkor az legyen, hogy ne alkoss ilyen elméleteket.


Amúgy tényleg sok oka lehet, akár az idegkimerülés, a sok gépezés... Nekem végül kiderült, hogy az egyik fogam volt nagyon begyulladva, amit persze nem éreztem, de folyamatosan fertőzte a szervezetem. Egy vérvétel azért ajánlott.

2017. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak köszönöm szépen, sikerült valahogy megnyugtatnod, ugyanis nekem van egy lyukas fogam. Leginkább a fejem azon része zsibbad, köszönöm a válaszod!
2017. dec. 13. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A lyukas fogad volt végül a probléma okozója?
2017. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem derült ki, ma megyek fogorvoshoz, változás esetén jelzek!
2018. jan. 3. 13:23
 7/7 Ketri válasza:
Na mi lett ? Szabad tudni?
2018. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!