Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni hajbiriz...

Hogyan lehet leszokni hajbirizgálásról/tekergetésről, hajszopogatásról?

Figyelt kérdés
Amióta megnőtt a hajam, egyre szenvedélyesebben húzogatom, tekergetem és még szopogatom is és baromira idegesít, hogy már hatszázszor megfogadtam, hogy soha többet, és penge észérveket sorolok fel hozzá, de egyszerűen mintha kényszerem lenne, hogy ezt tegyem. Nagyon idegesítő! Hogyan lehetne erről leszokni? Sikerült már valakinek ilyen?

2017. dec. 13. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az enyém megnőtt, akkor fura pózokban lengettem a fejem és néztem, ahogy lóg és leomlik. Egy idő után elmúlt. :)
2017. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban volt szokásom hogy szopogattam ragcsaltam órán a hajam. Nem emlékszem pontosan hogy , de leszoktam.
2017. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Letolod kopaszra.
2017. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Ne csináld és leszoksz róla.
2018. dec. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez lányoknál és nőknél is alap betegség.

Szinte nincs is olyan nő aki ne fogdosná állandóan a haját.

Mindíg nyomkodja a füle mögé aztán mozdit a fején és omlik előre. De ez a haj rágás meg különösen gusztustalan dolog.

Hogy mit lehet tenni azt nem tudom, talán valami elfoglaltság kellene .

2022. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

5-ös

Azzal szokták orvosolni pl, hogy vesznek egy napszemüveget, ami sosincs a szemükön, csak a fejtetőn, aztán az tartja az oldalhajat :)

2022. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!