Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tűnik úgy mintha nem is...

Miért tűnik úgy mintha nem is aludtam volna?

Figyelt kérdés
Már töbször is előfordult velem hogy pl éjfél 1 körül "elalszom" és arra eszmélek reggel 6-7 fele hogy felkeltem de mintha nem is alvás lett volna csak ki lennék kapcsolva, mintha csak észhez térnék...ez mitől van meg olyankor alszom vagy csak "kómázom" ?

2017. dec. 14. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
December van, bármit is érzel, annak ez az oka. még csak dél múlt, de vonz az ágy. Január-február, itt a nyár...és ezzel együtt elmúlik a minthanemisaludtamvolna-érzés...
2017. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia értem mit mondassz csak szerintem félrértessz én rendesen nem tudom hogy mi van a köztes időben abban a pár órában mert kinyitom a szemem es mintha csak 2 perc telt volna el kozbe meg több óra.
2017. dec. 14. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, mert alvás közben nincs időérzékünk. Tavaly voltam intenzív osztályon, ahol altattak. Mikor felébredtem, megkérdeztem, hogy meddig aludtam. 3 hétig! Bááámeg. De ha azt mondták volna, hogy 3 évig, azt is elhittem volna.
2017. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azigen...én meg eddig mindig ezen gondolkoztam mert van olyan mikor teljesen vegig alszom es kinyitom a szemem tudom hogy aludtam, de van mikor meg így hogy azt se tudom hogy ébren voltam vagy aludtam e érdekes de köszi a válaszodat.
2017. dec. 14. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiatt is lehet, hogy nem alszol el korán. Mert pl. velem megtörténik az néha, hogy már 9-10 között kidőlök, aztán hajnali 1-2 között kinyílik a szemem és meglepődök, hogy még csak ennyi az idő.
2017. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak kiváncsi voltam hogy más mit mond de köszönöm a válaszodat :D
2017. dec. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!