Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antideprenszánst meg hangulats...

Antideprenszánst meg hangulatstabilizálót szedek. Egy pohár sört meg lehet inni Karacsonykor, szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Aki szed ilyeneket és van tapasztalata,csak az írjon.ostoba dumakra nem vagyok kíváncsi.
2017. dec. 24. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tilos de nem javasolt. Ritkán ittam már rá én is, semmi bajom nem lett.

Egészségedre!

2017. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ mi a hatóanyaga a gyógyszereidnek. Milyen antidepresszánst és stabilizálót szedsz?
2017. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kb 2 m-es betegtájékoztatót. Ami nem TILOS, azt lehet. Egy pohár sör alkoholtartalma nem sok, annyi megengedett.
2017. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a pszichiáterrel kell megbeszélni, amúgy mindenkire máshogy hat, én pl. ha reggel veszek be nyugtatót, és este ráiszok fejreállok tőle, másnak semmi baja tőle.
2017. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Ne próbáld ki, rossz vége lehet!
2017. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rexetint,arispàt.
2017. dec. 24. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:

En a sajat pszichiateremtol megkerdeztem, es azt mondta, hogy 1-2 deci bort megihatok nyugodtan.

En szedek antidepresszanst es nyugtatot is, amiknek a betegtajekoztatojan szerepel, hogy alkohollal valo fogyasztasa ellenjavalt, de kis mertekben nem volt meg soha gond.

Sot amugy az antideoresszansom betegtajekoztatoja csak annyit ir, hogy nem ismert az alkohollal egyutt torteno alkalmazasa. :)


Egeszsegedre! :)

2017. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Azert azt zárójelben megjegyeznem, hogy depresszios epizod kozepen nem annyira javaslom, mert nekem a masnap borzalmas volt. Nem a gyogyszer-alkohol kolcsonhatas miatt, hanem az alapbetegsegemet felerositette (ami nekem most pl. depresszio) az alkohol. Tudom, hogy nem ez volt a kerdes, csak ezzel is kalkulalni kell, mikor iszunk. :)

BK!

2017. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-8 vagyok. Egy baratom paranoid skizofreniara szed antidepit meg nyugtatot. Az o orvosa is engedelyezett neki 1-2 deci bort, es nem lett tole problemaja. :)
2017. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!