Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asperger-szindrómásnak mennyir...

Asperger-szindrómásnak mennyire jó szakma az ápoló?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, gimiben végzős. Mivel a jegyeim nem jók és igazából nem tudom megmagyarázni miért, de nincs kedvem egyetemre menni, ezért nem megyek.


Szóval OKJ-n szeretnék egy ápolói képzést elvégezni.

Viszont több dolog miatt is aggódom kicsit.


Teljesen őszintén megmondom, hogy nem ismerem magam, és bár azt tudom, hogy legtöbbször elképesztően imádok önzetlenül segíteni, és másoknak kedveskedni, de nem tudom, hogy ez komolyabb helyzetekben menne-e.


Másrészt elég gyenge a gyomrom. Bár szerintem ez leküzdhető. Mostanában elkezdtem különböző gore dolgokat böngészgetni, tanulgatni a neten, mint "hobbi" és lassan magával ragad a dolog, tehát ez is egy mondhatni teljesen haszontalan és mások számára értelmetlennek tűnő, de elképesztően élvezetes elfoglaltságom lett.


2017. dec. 24. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!