Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell meditálni?

Hogyan kell meditálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni meditalni de nem igazan tudom hogy hogyan vágjak bele.Valaki aki tapasztalt leírná ennek a tevékenységnek a folyamatát elejétől a végéig az apróbb részletekig? Előre is köszönöm

16



2017. dec. 25. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem az a dolog, amit a fórumon tanul meg az ember. Erre vannak tanfolyamok, ez pl ingyen van: [link]
2017. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát meditálni nagyon sokféleképp lehet. Meg kell találnod a neked megfelelőt. A neten írnak mindenféle hülyeséget is, azt is meg kéne valahogy tanulni kiszűrni. Van amikor a légzésedre figyelsz, van amikor zenére, van irányított meditáció is, talán azzal kéne kezdened, hogy utána egyedül is menjen. Domján féle meditációkkal youtubon próbálkozhatsz, vagy csak írd be, hogy vezetett meditáció és válogass. Nekem sok idő volt mire találtam olyat ami tetszik, de valójában mindig más tetszik. Amilyen kedvem van épp.
2017. dec. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!