Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Neha hangokat hallok es ugy...

Neha hangokat hallok es ugy erzem kezdek megbolondulni! Nem tudom mikor pattan el valami bennem es hogy meddig birom de nem szeretnek sorozat gyilkos se lenni. Mierf van ez?

Figyelt kérdés

7.-es koromban kezdodott, pont koltozes utan egy evvel. A felso emeleti nappaliban aludtam amikor arra keltem fel hogy a telefonom megszolalt google fordito ferfi hangon “nem hallottam mond megegyszer”. Szinte egybol a telefonra neztem hatha rafekudtem vagy valami. A kepernyo felete volt es le is voltam merulve de tisztan hallottam hogy a telefonbol jott a hang. Nem igazan zavartattam magam ugy gondoltam biztosan csak faradt vagyok inkabb tovabb aludtam.

Kesobb nyolcadikban hallottam hangokat megint. Reggel a kocsiban neztem ki a fejembol amikor meghallottam egy kisfiu hangot. Azt mondta “allj!”. Kicsit megijedve szoltam elore a noveremnek es apanak hogy ezt hallottak e. Azt mondtak nem. Ugy neztek ram mint egy orultre. Megkerdeztek mit? En hangosabban a kelletenel ravagtam hogy “ALLJ!” Apa lelassitott. Ha nem tette volna elutunk egy embert. 9. Osztalyos korom ota hallok hangokat. Nem beszed. Az agyam mellett kaparaszas, a padlason lepkedes, a teton kopogas hol itt-hol ott. Paranormalis jelensegeket is eszrevettem mar. Most vagyok 10.-es. A 10. Elotti nyaron mikor atjott a baratnom egy hetre is tortent ilyen dolog. O mindent tudott a hangokrol. Ezert aludtunk lampa mellett. De egyik este csak ultunk es snapeltunk egy baratunkkal. A noverem ajtajanak nyikorgasat hallottam mire oda kaptam a fejem. Sehol sem volt nyitott ablak es az emeleti ajto is zarva volt de az az idiota ajto a szemem elott nyilt ki. Elkezdtem sieni es magyarazkodni a baratnomnek mire o is megijedt. Oda rohant es felkapcsolta a villanyt ami leoltva volt de azert nem volt vak sotet tisztan lattam amit lattam. Mostmar o is sirt. De amikor sikerult megnyugodnunk eszre vettunk valamit. Van egy kisszelreny az ajto mellett masfel meterre. Amit mi meg sotetedes kozben lepakoltunk mert kepeket csinaltunk es ott az ablak elott meg volt feny. De amikor oda neztunk ott volt a szemuvegem amit nem szoktam hordani csak nagyon ritkan. Ki volt nyitva de en sose rakom ugy le. Raadasul nem is oda raktam emlekszem. Pont felenk mezett mert szemben ultunk a szekrennyel egy matracon. Probalta vakuval videozni de a telefonjanak rossz a vakuja amikor rakozelit. Tiz perccel mielott a noverem haza ertvolna felmerult bennunk hogy neki miota is rossz a vakuja. Elkezdte a szoba masik reszet videozni, rakozelitett de amikor vissza vezette a kamerat a szemuvegre a vaku nyilvan kikapcsolt. Ezutan rendesen beszartunk es addig bomboltunk amig a noverem haza nem ert es dugta be a szemuveget egy taskaba. Utana a vaku es a kozelites sehol sem mukodott.( nyugesz uj teloja van mar(lenyegtelen))

A noverem lefestette a kutyankat es bekereteztette. Ott volt a foldon es pont felenk nezett. Azzal “poenkodtunk” hogy ha az a kep megfordul, keresunk egy kotelet! Mert az mar tenyleg rohadtul para lenne ezek melle. Masnap este mikor a baratnom pakolt ossze hogy hazavisszuk veletlen megijesztettem nevettunk rajta egy jot, aztan leultunk. Akkor szolt hogy ha en forditottam meg azt a kepet (ami akkor a masik iranyba tehat pont felenk nezett) akkor mondjam el neki mert ez mar nem vicces. Oda neztem aztan a baratnomre es mindketten sirtunk. Lerohantunk es a noveremmel aludtam inkabb. Apro kis kopogasokat egeszen maig hallok. Azt hittem mar a beszednek vege.

Tegnap este miutan elaludtam a nappaliban, fent arra keltem hogy egy noi hang suttogja a fulembe azt hogy “hahoooo”. Olyan hangja volt mint egy 30eve lancdohanyos nonek. Hangosan suttogott a fulembe lagyan de remisztoen rekedt hangon. Nem volt kedves a hangja. Pont hattal fekudtem neki. Ahogy meghallottam felkeltem. Kipattantak a szemeim a szivem majd kiesett a helyerol es nem mertem megmozdulni se. Egy perc utan felultem de nem lattam semmit. Sirni se tudtam a sokktol addig amigy a noverem fel nem jott az uzenetem miatt amit irtam neki. Gondoltam nem mondom el neki nem akartam hogy feljen de amint meglattam elbogtem magam. Nem volt hideg es nem is vagyok fazos tipus raadasul be is voltam takarozva de vacogtam. Remegtsm pedig akkor mar nem is feltem. A noverem utana olvasott ennek. Skizofreniat irtak mindenhol de tudom hogy nem vagyok az tisztan hallottam azt a hangot magam mellol nem kepzelodok. Akarmit mondott a noverem nevettem es sirtam is egyszerre. Hulyesegeket beszeltem. Nem tudtam hogy kezelni a helyzetet. O azt mondta fejezzem be mert ezzel megijesztem. Kesobb megnyugodtam es vele aludtam a szobamban. Sokszor keltem fel arra hogy felek. Ez furan hangzik de igaz. A hang tulajdonosaval almodtam. Remalmom volt es ugyanott azon a kanapen jatszodott ahol hallottam a not.

Regebben megalmodtam a macskam halalat. Nemregiben azt hogy a nagymamam rakos. Ez is beigazolodott. Miutan kiderult kb 2 hettel jottem ra hogy errol almodtam.

Beszelhetnek en meg itt visszatero remalmokrol es egy csomo mindenrol de szerintem igy is tul sokat irtam. Bocsamat a helyesirasi hibakert. Es tenyleg sajnalom. Nem erossegem a tortenetek lenyegenek megtalalasa es a rovidites se.



2017. dec. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Keress fel spiritisztát aki megvéd vagy kezeli a dolgokat . Ne kísérts ne játssz feleslegesen . Klinika ehhez nem ért és az ő modern értelmezéseik szerint is létezhetnek látnokok és hangot hallók , tehát nem zavar jele .
2017. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom! De tenyleg!

Legalabb tudom hogy nem vagyok orult.

2017. dec. 27. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagy őrült. Viszont ez nem oké. 1-2 alkalommal mindenkivel megtörténhet, hogy hallucinál, főleg fáradtság esetén, de ha ez rendszeres, akkor nem ártana elbeszélgetned egy orvossal.

Más kérdés, ami fontos: kábítószert ugye nem fogyasztottál?

2017. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogyasztottam kábítószert. Tudom kicsit későn válaszolok szerencsére már nem hallok furcsa dolgokat olyan sokszor, de sajnos azért még néha-néha előfordul. Kezdek hozzászokni. Mondhatni megtanultam élni ezzel, de azért jó lenne tudni mivel. Köszönöm a válaszokat!:)
2019. júl. 2. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Lehet ez tenyleg szellem volt mert sajat esetemben csak en hallom ezeket a nyavaja hangokat es latom az arnyakat(nalam meg teveszmek is vannak)

Sorozat gyolkos nem lettem meg viszont skizoval diagnosztizalva igen.

Lehet ott tenyleg szellemrol van szo...

2019. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
A hangokat csak otthon hallod vagy máshol is?
2019. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!