Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam a hegek...

Vagdostam magam a hegek látszanak . Ha rövidújjúba lennék mit szólnának a tanárok? 15 vagyok

Figyelt kérdés

Szóval mind2 kezemen vannak hegek és inkább ilyen csíkok de a bal kezemen több ha levenném a polóm és rövidújjúba lennék nem szólnának?pl tesiórán Kb 2 hete csináltam utoljára . És ugye nem küldenének pszichológushoz? Légszi ne írjatok olyat h magadnak csináltad meg h gondolkoztál volna előbb mert 1 ezek nem segítenek 2meg nem ez volt a kérdésem

Előre is köszi



2017. dec. 29. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Akkor nincs válasz.
2017. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ne válaszolj, ha hülyeségeket írsz . Ha szerinted nincs válasz akkor így jártál!
2017. dec. 29. 22:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet neked nem sokat számít ez a kérdés , de nekem igen... :/
2017. dec. 29. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólni fognak anyukádéknak, és az osztálytársak is be fognak szólni, ha nem rejted el a sebeket.
2017. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a te korodban kezdtem, rejtegesd és hagyd abba. A strandra sem tudok már elmenni, csak rövidnadrágos alsóban, pedig lány vagyok! Mert a combomon máig ott vannak a hegek!


Rejtsd el, mindenféleképpen. Akikben bízol azokkal megoszthatod a fájdalmadat és inkább nekik beszéld ki magad, ők majd segítenek elterelni az emberek figyelmét ha egyszer kétszer kilátszik valami!

Hagyd abba mert nagyon gáz!

Bajba is kerülhetsz! Szüleid mit mondanának??

Egyébként 21 éves vagyok... De fogadd meg a tanácsaimat... Nem származik semmi jó ebből.


Egyébként, karkötő segít, valamint firkáltass a barátaiddal minden tesióra előtt a kezedre hülye tollrajzokat, amik elfedik! Egyébként pedig hordj pulcsit, nyáron pedig karkötők!


Egyébként kérdésedre válaszolva, igen bajba kerülnél és a tanárok kibeszélnének, és a rosszabbak még az osztálytársaiddal is megosztanák, hogy figyeljenek rád, hát milyen égő lenne már ez neked? nemde?

2017. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
En is vagdosom magam. Tesi oran kivul altalaban van rajtam pulcsi es tesin meg probalom ugy forditani a kezem h ne latszodjon. Az a legrosszabb ha egy tanar veszi estre mert akjor szol a szuleidnek vagy valami.
2017. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!