Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs önkontrollom, mit...

Nincs önkontrollom, mit tegyek? (Bocsi a szövegben lévő szóismétlésekért)

Figyelt kérdés

Nem tudok uralkodni magamon,a hangulatomat mindig ez a 2 véglet jellemzi:

-folyton hülyéskedek és nevetek,akár ok nélkül is /amit néha még én is ijesztőnek tartok/ és többnek képzelem magam,mint ami valójában vagyok

-amikor egész nap öngyilkossági gondolataim vannak és levert,kedvtelen vagyok,feleslegesnek érzem magam

Ha épp az utóbbi jellemző rám,akkor is próbálom fenntartani a látszatot,hogy minden oké,mégpedig az előbbi hangulattal. Tudom,hogy túlzásba viszem a hülyéskedést,elég erős szégyenérzetem van ilyenkor,de nem tudom kontrollálni magam,és tovább folytatom,annak ellenére hogy tudatában vagyok ennek. Pedig tudom hogy ezzel mások agyára megyek és biztos hogy nagyon sokan megutáltak már emiatt(bár ezt még senki nem mondta) és azt is hogy beégetem magam csomószor emiatt.

[Egyébként depresszióval vagyok diagnosztizálva,nem tudom,hogy ez mennyire számít]

Teljesen mindegy melyik "periódusban" vagyok,egyszerűen olyan vagyok,mint aki teljesen elmebeteg. Főleg akkor viszem túlzásba a dolgot,amikor csak színészkedek. 16L



2018. jan. 3. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne fojtsd vissza az érzéseidet,mert súlyos bajok lehetnek belőle.
2018. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!