Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Demencia megelőzésére milyen...

Demencia megelőzésére milyen játékot ajánlotok? Offline vagy macbookra.74 évesnek

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos ez nem fokozatos leépülés és nem is csak a szellemi képességeket érinti, lelki oka és következménye is van. Nagymamám egy nap alatt lett súlyos demenciás.
2018. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Séta?
2018. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Malom, dominó. App letölthető. Offline, és online is játszható. Vannak partnerek, még éjjel is lehet játszani..
2018. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Újság olvasás (pl. politikai napilap), rejtvény fejtés.
2018. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Bilobil tabletta is segíthet. Illetve hallottam egyetemi órán (nem orvosi), hogy a vörösborban lévő rezveratrol gyógyítja illetve megelőzi az Alzheimer kórt!
2018. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Én orvost ajánlanék, ha ilyen hirtelen jött ez a betegség.
2018. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként oltás van ellene, de illegális.
2018. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon hasznos lehet a Biblia napi szintű olvasása és tanulmányozása. Igénybe veszi és támogatja mind az érzelmi, mind az értelmi képességeinket. A számunkra kedvesnek talált rövidebb igék megtanulása és időnkénti elmondása fejleszti az emlékezőkészségünket. Én magam is (71 évesen) évek óta alkalmazom ezt a módszert, és szellemileg teljesen friss vagyok. Persze, ha eddig még nem olvasta a Szentírást, jó, ha keres magának egy tanácsadót, lelki vezetőt, például egy keresztyén gyülekezetet.
2018. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

van egy weboldal , tanulmányozd: Alzheimer Cafe teruletigondozas.eszixv.hu/esemeny/110/alzheimer-cafe-ujpalota


jobb oldalon sok anyag van


vannak tornagyakorlatok is, homloklebenygyakorlat néven keresd a youtubeon

2018. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!