Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ezek a tünetek...

Szerintetek ezek a tünetek mihez vezetnek egy kóros alkoholistánál?

Figyelt kérdés
Édesanyám mióta az eszemet tudom iszik,de tagadja. Az utóbbi időben vettem észre rajta,hogy sokszor evés után pár percre rá kihányja az ételt, folyamatosan remeg a keze.
2018. jan. 22. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyomorsav meg idegrendszeri problema. De peldaul elvonasi tunet is lehet a remeges.. De ha o nem latja be akkor nem fog leallni vele.
2018. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze..nem fog. De ez viszonylag nem régóta van...kezdek félni,h rákos 😳
2018. jan. 22. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
nem rákos valószínüleg, de azonnal vidd el addiktológushoz/pszichiáterhez. ez nem vicc. kézremegés már bőven idegrendszeri károsodásra utal, az meg hogy kihánnya az ételt, simán lehet hogy szétmarta az alkohol a gyomrát különösen ha töményet iszik. abból meg lehet gyomorvérzés
2018. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző jól irta a megoldás az addiktológia ott elküldik vérvételre amin mégjobban figyelik azokat a problémákat amiket az alkohol okozhat májkárosodás stb.
2018. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ő önmagának sem ismeri el,hogy baj van vele. Tagadja. Ha szembesitjük is magyarázkodik: azért hányt mert romlottat evett. Ő nem iszik...Ha nagy összeveszés árán magara veszi engem és a tesómat okol..utána újra tagad. Nagyon rossz természetű ember ezek mellett. :(
2018. jan. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!