Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfogyott a frontin, és...

Elfogyott a frontin, és elkeveredett a recept a postán, mit tudnék tenni (Budapest)?

Figyelt kérdés

Generalizált azorongásra szedem a Stimuloton nevű antidepresszánst, emellé nap 2mg frontint.


Otthonhagytam vidéken a receptet (régebb óta szedem már sajnos a feontint háziorvos által, mint ahogy maga a kezelés elkezdődött...), és nem jött meg ma sem a postán, és tegnap végleg kifogytam belőle.


Felhívtam a pszichiáterem, ő azt mondta, hogy csak csütörtök, péntek rendel próbáljam kikérni gyógyszertárból, hogy utólag odaadom a receptet de ez nyílván nem működik, de hirtelen nem is reagáltam, hogy akkor mit is csináljak.


Tegnap óta nem aludtam egy percet sem, nem tudom hol tudnék felirattatni.

Igen, tudom a gyógyszerfüggőség rossz, tisztában vagyok vele, le is akarok szokni, de az biztos, hogy nem így egyik napról a másikra megy.


Hol és hogyan tudnék irattatni itt Budapesten? Nem vagyok bejelentve házirovoshoz, kifogytam az ötletekből. Mivel alapvetően vényre szedem ismerőseim sincsenek akik tudnának adni, hogy kihúzzam csütörtökig.


2018. jan. 22. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfogod az orvosi papírjaidat és szépen besétálsz a legközelebbi háziorvoshoz. Nem kell, hogy a Te orvosod legyen, csak vidd a papírjaidat.
2018. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van. Vagy az SZTK-ba mész be, és kérsz egy pár szemet. Gyógyszertárból is próbálhatsz kérni, de mindenhová vidd a papírjaidat!Ha sehol nem adnak, akkor bemész egy kórházba, a pszichiátriára, és elmondod, mi a helyzet, adni fognak egy pár szemet. Ha ez sem (amit kétlek), akkor ráfekszel a gépre, és xanax-frontin fórumon böngészel. Rengetegen szedik ezeket a szarokat (én is), és valakivel összehozol egy találkozót, és veszel tőle feketén. Nem legális, de jobb mint a letaglózó elvonási tünetek.
2018. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam papírt a pszichiátertől. Nekem ez úgy nem tűnt fel, anya kiabálta le a fejem ma, hogy, hogy lehet ennyi eszem, hogy nem kérdeztem meg, hogy miért nincs papír, igaza van, én örültem, hogy túlestem rajta, és nem ezen gondolkodtam utána.
2018. jan. 22. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor a második válaszoló által leírt B-terv lép életbe: besétálsz a legközelebbi pszichiátriára és elmeséled mi a helyzet.
2018. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, köszönöm!
2018. jan. 22. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kérlek írsz nekem privatba az antidepirol?
2018. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam!
2018. jan. 22. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint E-recept van már, azaz személyivel és taj kártyával patikába recept nélkül kötelesek kiadni.
2018. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!