Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz, hogy a melegek a hadi...

Igaz, hogy a melegek a hadi társasjátékokban a kevésbé sebezhetővel játszanak többnyire?

Figyelt kérdés

Én a Worldof Tanks nevű online PC-s játékkal játszom évek óta, melyben tankokkal harcolnak egymás ellen. Kb a II. világháborút szimulálja le a játék. A lényeg, hogy a legjobb statisztikájú játékosok egybehangzó véleménye, hogy a homoszexuálisak a tüzér harckocsikkal játszanak. Íme egy ilyennel így játszanak https://www.youtube.com/watch?v=2XrW6CABRdM összehasonlításképpen, hogy legyen fogalmuk azoknak is, akik nem játszanak. Ilyen a hetero top játékos, pedig ilyen meccseket megy le gyors tankokkal https://www.youtube.com/watch?v=gg1Moobuw6o


Szeretném tudni, hogy igaz-e az a WoT-os közvélekedés, hogy a melegek játszanak a tüzérekkel (artyllery) és a táras tankokkal (autoloader)?


A tüzérek lényege, hogy nagyon távolra lő, miközben te teljesen védve vagy, így a gyávák is tudnak érvényesülni, akiknek nincsen bátorsága szemtől szembe harcolni (1.video). Ellenben a bátrak ahogyan a második videoban Phelan a magyar WoT alkalmazott teszi odamegy az ellenfélhez és úgy öli meg. Ez férfias ismerjük el.


2018. febr. 2. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Hát a pszichoanalízis szerint az ágyúval álmodás az homoszexualitást jelent ha férfi álmodja. Igen ahogy írod is valószínűleg tüzérrel mennek a homoszexuálisok a játékben tudattalanul!
2018. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SylwerStone ***** válasza:
97%
Mi a fasz? XD
2018. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Honnan jött ez az összefüggés? Én nem értek hozzá, de párom is játszik hasonló játékokkal, és nem meleg.
2018. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a játék a lényeg, hanem a harckocsiosztály. Az artyk=tüzérek és a tárasak.
2018. febr. 2. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről csak annyi a véleményem,hogy XDXDXD.ne haragudj,de ugye ezt nem komolyan kérdezted??!!!
2018. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Annyira komolyan kérdeztem, hogy maguk a fejlesztők nyilatkozták le, hogy játékukban a tüzérek=artylleryk az autistáknak valók. Szerintük, ahhoz a tankosztályhoz nem szükséges semmilyen ügyesség vagy tudás. [link]


Gyakorlatilag leautistázták a játékosaikat. Mivel látok CC-et, szupertesztereket streamelni ők is ezt mondják, továbbá hogy melegek használják ezeket a tankokat ezért kérdezem, hogy ennek van-e valóságalapja?

2018. febr. 5. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhaság...

Felmérést csináltak a játékosok szexuális orientációjáról, vagy mégis honnan tudják ezt? xD Rejtett kamerával figyelik, kivel dug? :D


Ha jól értem, abból indulsz ki, hogy a melegek gyávák, és nincs bátorságuk. Ezt a következtetést sem teljesen értem, honnan jött :D Nyilván vannak köztük gyávák, ahogy bátrak is. Ahogy a heterók között is vannak gyávák és bátrak is.

2018. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A fejlesztők a szuperteszterekkel közösen játszanak illetve mindenben hallgatnak a teszterekre maga a fejlesztői banda. A teszterek pedig útálják az artysokat, mert azok fedezékből kilövik őket. Melegezik és gúnyólják az artysokat továbbá azt terjesztik róluk, hogy autisták, mert nem kell képesség, tudás a játékukhoz. Bezzeg a tankokéhoz kell amivel ők játszanak.


Érdekel, hogy igazuk van-e?

2018. febr. 22. 10:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok, és régebben Wot-oztam. Sosem próbáltam még ki az arty modot, szerintem unalmas. Mindig csak a páncélvadászok és a sima tankok ágait fejlesztettem.
2018. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy "nyilatkozták le", "szimulálja le", "meccseket megy le"? Tanuljál már meg beszélni rendesen! A melegekről meg ez egy totális hülyeség, ha ismertél volna életedben akárcsak egyet is, akkor már magán a felvetésen röhögnél egyet. Nemhogy kérdést írnál ki ekkora hülyeségről! Erről ennyit. Iszonyat primitív vagy. Ráadásul a homoszexualitás nem hiszem, hogy a "mentális egészség" kategóriába való, mert az nem mentális betegség. Kicsit el vagy tévedve haver.
2018. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!