Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ilyen nem történhetett meg?

Ugye ilyen nem történhetett meg?

Figyelt kérdés
Ma hazafelé elmentem egy taxi mellett és jött egy olyan gondolat hogy esetleg kinyitottam az ajtót és elkezdtem fojtogatni vagy megfojtottam a taxisofőrt. Lassan már nem merek utcára menni ezek miatt. Ugye nem olyan könnyű valakit csak úgy megfojtani? Valahogy biztos védekezne az illető?
2018. febr. 6. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyílt utcán? Kizárt.

Akkor már a kezeden csattanna a bilincs.

Ez inkább kényszer gondolatnak tűnik.


22/N

2018. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én képtelen lennék ilyesmire!
2018. febr. 6. 23:04
 3/5 tetris ***** válasza:
Szerintem ilyen érzése mindennap van az embernek. Én például ma a metrón bele tudtam volna rugni abba a büdös szájú fiatalemberbe, aki odaült mellém. Utána egy olyan dagadt nő került mellém, hogy a fél segge az én helyemen volt. Őt is jól fel tudtam volna rugni.
2018. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen biztosan nem történhetett meg, és ezt te is tudod. Nem írtad ugyan, hogy férfi vagy-e vagy nő és milyen súlycsoportba tartozol, de nem annyira könnyű ám kicibálni egy embert egy kocsiból, pláne nem "csak úgy véletlenül".


Ez egy kényszergondolat, és bár nagyon lehet szenvedni az ilyenektől, egyáltalán nem ártalmasak abban az értelemben, hogy biztosan nem fognak valóra válni. Ha sokszor előfordul az ilyesmi, akkor javaslom a pszichiátert, végső soron nekem is csak ez segített. Addig is, amíg eljutsz odáig, próbáld megérteni, hogy ez csak egy gondolat, semmi több! Nem fog valóra válni! Nem kell megtenned semmit, amit nem akarsz!

2018. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

A kérdező már jár pszichiáterhez, másik hasonló kérdésnél kiírt egyik válasza alapján. Nagyon gyakran van ilyen jellegű kérdés, amiket szerintem ugyanaz a személy (aki ezt is írta) posztolja. :(

2018. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!