Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 mg-os Frontint milyen...

1 mg-os Frontint milyen betegeknek szokták felírni? Én, hogyan szerezhetném be?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Főleg szorongásra, pánikbetegségre írják fel, ritkábban álmatlanságra, krónikus izomfeszültségre. Indokolt esetben háziorvos kiír frontint, de valószínűleg csak 0.25-öst, vagy 0.5-öst. Ő nem fogja rendszeresen kiírni neked, hanem elküld pszichiáterhez, aki majd meglátja, hogy kell e az neked. Ha rám hallgatsz, akkor nem kezded el szedni. Én kb 3 hónap alatt csúnyán hozzászoktam, és utána évekig szedtem, mert ha 1 szemet is kihagytam, elviselhetetlen elvonási tüneteim lettek. Többször próbáltam hirtelen letenni, ami szinte lehetetlen. Most lassan csökkentve próbálom elhagyni, de így is rosszabbul vagyok, mint a szedése előtt. 16 hónapja vannak elvonási tüneteim. Hidd el, hogy te ezt nem akarod átélni.
2018. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Évek óta szedem a Xanax-ot, ami ugyan az mint a Frontin. Nagyon erős depresszióra és szorongásra is csak a 0-25-öst írja ki nekem az orvosom. Pszichiáter felírja ha úgy látja, hogy szükséged van rá. Amúgy én 9 éve heti 1-2 alkalommal fél szemet szedtem belőle, ma már napi 2-4 db-ot. Hozzá lehet szokni nagyon durván.
2018. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

én felest szedek, velem is már többször elszaladt a ló

1-2 mg-os kiszerelést talán csak heroinfüggőknek írnak ki

amúgy pszichiáter írja ki, de kivételesen egy alkalomra kiírhat a háziorvos 0,5-öst 30 szemes dobozban

2018. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 amúgy a pszichiátriai gyógyszereket nem szabad hirtelen megszakítani, benne is van a tájékoztatójukban ha jól tudom
2018. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagymamámnak írták már fel az 1mg-ost. Alvászavara és depressziója volt akkoriban.
2018. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kaptam 1mg-osat, lézeres szemműtét előtt kaptam egy szemet hogy full nyugodt legyek miközben felvágják a szemecském, fél napig úgy szét voltam tőle csúszva mint a k..vaisten, elég erős cucc.
2018. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!