Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az autogén tréningen kívül...

Az autogén tréningen kívül milyen relaxációs módszerek vannak még?

Figyelt kérdés
Főleg akut esetre(ha rám tör a szorongás)

2018. febr. 26. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokféle van, de a legjobb az autogén tréning. Szorongás esetén a terápia nagyon jó segítője, de önmagában kevés.
2018. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kimondott relaxációs módszer, de nekem egy hosszú esti séta nagyon jól szokott esni.
2018. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Előző vagyok: bár én nem szorongok. Szorongás ellen nem tudom hogy jó-e.
2018. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Állítólag ez a ,,legjobb" de vitatom,mert nem igazán használ,rengeteg módszert kipróbáltam,plusz pszichiáterem is ,,kísérletezik velem".

De a ,,cuccok" amiket felír nem túl szerencsések,leginkább mellékhatásuk miat (örökös alvás,hízás stb).

jelenleg hobbi szinten (több ,,száz" hobbi,után,TALÁN sikeresen) szájharmonikázok. (Szórakozás céljából,de jó lenne ,,sufni terápiának is?" Köszi,eddigi és ezt követő válaszaitokat.

2018. márc. 3. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A sétát javasló vagyok: ha élvezed a szájharmonikázást akkor ártani biztos nem fog. Bár én nem vagyok pszichológus de a stressz ellen, ha igyekszel minél több olyan dolgot csinálni amit önfeledten élvezel, az szerintem jó kell hogy legyen. Nekem az esti séták konkrétan relaxáló hatásúak.
2018. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meditáció, jóga is segíthet, de javasolnám a kineziológiát is.
2018. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!