Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, valaki tud...

Mit csináljak, valaki tud segíteni? Pszichológus kellene?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Sokat gondolkodtam, hogy ezt leírjam-e, de úgyis névtelen marad a kérdés.

Szóval, engem 4-5 éves koromban sokat vert az akkori nevelőapám, már azért megvert, hogyha nem elmékeztem arra, hogy mi volt az ebéd oviban, vagy ha nem apának szólítottam, és tisztán emlékszem, hogy a sarokba állított, az egyik lábam fel kellett emeljem, a kezem a fenekemre kellett tegyem, és fél óráig úgy kellett lennem, utána kaptam egy kiadósat a szíjjal. És ezt 2 éven át minden nap. Anyát is verte, úgyhogy elmentünk onnan egy másik emberhez, aki akkor a nevelőapám lett. Eleinte nem volt semmi baj, őt apának szólítottam. Akkor voltam első osztályos. Mindig mikor bementem mosdóba, bejött utánam. Fürödni. Levetkőzött meztelenre és arra kényszerített, hogy kiverjem neki. Én azt se tudtam mi az, meg lettem fenyegetve, hogy kussoljak. Kocsmába hordott, hagyta, hogy az öreg alkesz haverjai fogdossanak. Minden alkalommal elmondta, hogy ha nem kussolok baj lesz.

Valamilyen oknál fogva eljöttünk onnan, anya semmit sem sejtett a velem történtekről. Kb. 2 év múlva valahogy kinyögtem, hogy mi történt. Felháborodott. De nem jelentette fel. Mert megkértem. Talán azért, mert nem bírtam volna elviselni a megaláztatást. És csak akkor jöttem rá, hogy mi történt velem. Elvette a gyerekkorom az a r0hadt p3dofil állat. Most itt vagyok 13 évesen és folyton dührohamom van ha ezek eszembe jutnak. Márpedig minden nap elmegyek a háza előtt és rámugat a kutyája. Így azért nem könnyű felejteni. Abban a házban élünk ahol minden nap a verést kaptam. Tudom, hisztisnek tűnök, DE SENKI NEM VESZI ÉSZRE HOGY LASSAN BELÜL HALOTT VAGYOK? És nem is akarok senkinek sem beszélni erről, nem tudnék többé az emberek szemébe nézni. Bűnösnek, mocskosnak érzem magam. Valahogy le kell vezetnem a feszültséget, vagy eluralkodik rajtam a káosz.



2018. márc. 4. 01:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%

Jelentsétek fel a rendőrségen, ne vacakoljatok. Sajnálom, ami veled történt. A rendőrségen meg fogják érteni, hogy nem szívesen foglalkozol ezzel, egyszer elmondod, utána békén hagynak. Pszichológus tényleg tudna segíteni. :)

A kutyáját minimum egy gázsprayvel lefújnám a helyedben.

2018. márc. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
kamu
2018. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Igen, ez mondjuk fura, hogy a kocsmában a haverjai is pedofilok voltak...
2018. márc. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

nagyon sajnálom, ami veled történt :( szerintem érdemes lenne utólag feljelenteni, az ilyet komolyan veszik. illetve gondolj bele, így van lehetősége továbbra is más kislányokat zaklatni :(


anyukáddal beszèlj erről őszintén, hogy segítségre van szükséged. mindenképpen el kellene menned pszichológushoz, ha nem sikerül feldolgoznod, annak nagyon negatív hatása lesz az elkövetkezendő èletedre, jövőbeni kapcsolataidra. semmiféleképpen ne szégyelld ami történt veled, hisz nem te vagy a hibás. szóval jó pszichológust kell találnotok, van rá ingyenesen is lehetőség. lehet elsőre nem sikerül jót kifogni, de ne adjátok fel, ők tudnak segíteni.

nagyon remélem, hogy sikerül feldolgoznod, és teljesen normális amit érzel. de hidd el, egyáltalán nem vagy bűnös, mocskos és hibás! és ne félj segítséget kérni!! ha segít, olvasgass ezen az oldalon: www.beszeljrola.hu sokan leírják mi történt velük.

2018. márc. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 opened paradise ***** válasza:
67%

Igen,az mindenképp kellene. Már csak az is segíthetne,ha kibeszélnéd magadból.

És emellett nem szabadna visszajárnod oda,ez csak önsanyargatás.

2018. márc. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Ha ez igaz, akkor jelentsétek fel. De bűzlik a sztori, mert egy pedofil hihető, de több, akik nyilvánosan fogdosnak egy elsős gyereket, hát.... Ha ez kamu, akkor ne szórakozz ezzel, nagyon sok gyerek van akit tényleg megerőszakoltak, molesztáltak, és egész életükben szenvednek a következményektől. Mesélhetnék.
2018. márc. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
"A kutyáját minimum egy gázsprayvel lefújnám a helyedben." Mert ugye a kutya a bűnös.
2018. márc. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért hazudnék ilyen komoly témában. A rendőrség nem hiszem hogy foglalkozna egy 7 éve történt esettel. A kocsmás ügy meg nyilván csak annyi volt, hogy megsimogattak, de már attól is borzongtam. Nem hiszem hogy tudnék beszélni egy pszichológusnak erről, szégyellném magam.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 4. 12:31
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom a rendőrség tenne- e valamit, de legalább pszichológushoz próbálj eljutni. Beszéld ki magadból a történteket, ne csináld úgy ahogy én tettem: több mint húsz évre pokollá tettem a saját életemet a hallgatással.


Te ne szégyelld magad semmiért, nem tettél semmi rosszat. Szégyellje magát az a mocskos pedofil korcs aki hozzád mert érni, hogy döglene meg az összes ilyen selejt.


Az érzéseid normálisak, ezeket minden erőszak túlélő ismeri. Nézz csak szét a beszélj róla oldalán, ott sorstársaink vannak fent.


Elnézésed kérem a kételkedésemért, de sajnos sokan vannak kik hazudoznak, viccet űznek ebből a tragikus témából. Meg könnyedén dobálóznak a pedofil szóval- nekik már az is pedofil aki negyvenes létére húsz éves emberbe szerelmes. Fogalmuk sincs a dolog valódi tragédiájáról, hogy milyen mikor zaklatnak egy gyereket.

2018. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2018. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!