Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy depressziós leszek....

Félek hogy depressziós leszek. Mik a jelei és ezek amiket irok már ahhoz tartoznak/vezetnek?

Figyelt kérdés

Helló! 15 srác vagyok. Az elmult fél évben csak rossz dolgok történnek velem.

Csajok küldtek el a sziánál a halálba,egész évfolyam engem zaklat,faterom próbálja megcsalni anyámat volt szerelmem (aki szint ugy a sziánál elküldött) annyával, rossz jegyek, barátok semmibe néznek kiközösítenek.Eszméletlenül vágyok egy barátnőre,hogy ölelhessem,csókolózzak vele és tudjam hogy valaki viszont szeret(eggyikbe se volt még részem).

Amik manapság mennek nálam:

-Napi szinten több órát hallgatom lil peepet

-Semmihez nincs kedvem

-Sokszor a sírás kerülget de nem sírok

-A gépezésbe menekülök a sok bántás és zaklatás elöl

-Letört vagyok

-Alig szoktam beszélni ha beszélek azt is ilyen kedvtelen hanggal

Félek hogy depressziós leszek.

Bocsi a rinyáért de már rég ki akarom magamból irni ezeket mert mondani senkinek se tudom mert nem izgatja.

Normális válaszokat kérek már igy is magam alatt vagyok nem kell sértés. Azért irtam hogy zaklat,piszkél stb mert nem akarok itt káromkodnmi. És bocsi a regényért



2018. márc. 5. 19:56
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát nálam is így kezdődött.De azt mondják,hogy a zene hattásal van az emberre és én is egy szép napon zenehallgatás közben ugyan ezeket kezdtem érezni.......szerintem próbálj a jó dolgokra és a jövődre koncentrálni.
2018. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolj!!! A lelkedet is gyógyítja, a tested pedig jó lesz. És barátnőd lesz majd, még bőven ráérsz.
2018. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!