Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamot kaphat valaki...

Pánikrohamot kaphat valaki egy Facebook üzenettôl?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal szinte együtt nôttünk fel, a baj csak annyi hogy ô férfi én meg nô vagyok. Már 3 éve külföldön élek és Facebookon tartottuk a kapcsolatot de nemrég összejött egy lánnyal aki gyakorlatilag megtiltotta neki hogy szóba álljon velem, mondván hogy pánik rohamot kap ha olyan üzenetet lát a barátja Facebookján ami tôlem van. Szerintem a barátom a hibás hogy beveszi ezt meg hogy engedi a csajt a telefonján nézelôdni. Amikor mondtam neki hogy basszus senki sem kap pánikrohamot egy sima "szia remélem Minden oké veled" típusú baráti üzenettôl, nem hitt nekem. Valaki el tudná magyarázni hogyan érthetném meg a barátommal hogy az a csaj komolett idiótának nézi?
2018. márc. 12. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
"hogyan érthetném meg"?? Egyszerű: nem kell semmit megértetni egy felnőtt emberrel, elvesztetted a barátod a lány miatt.
2018. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Pánikrohamot bármitől lehet kapni. Ettől függetlenül nem ez lenne a megoldás. A pánikbetegséget nagyon jól lehet kezelni. Nyilván van valami mélyebb lelki problémája, érdemes lenne neki pszichoterápiára járni.
2018. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek pánikrohamai vannak, az bármitöl kaphat.


Viszont amit nem értek, ha te a barátodnak írsz, azt honnan tudja az ö barátnöje?


Jelszavazza le a facebookját meg a telefonját és a probléma meg van oldva.


Ha meg a barátodnak ez így jó, és a barátnöje miatt nem akar veled kapcsolatban maradni, annak nem a pánikrohamok, hanem a barátod az oka.

2018. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Panikrohamot barmitol lehet kapni, de ebben az esetben ez szerintem egy ugyes fogas a csaj reszerol. A srac meg nem tudja kezelni. Egy gyerekkori baratot egy no miatt lepasszolni...de nyugi tortent velem is hasonlo. :((
2018. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ügyes fogás.

Nekem is van olyan ember, akinek már egy posztja is hasonló reakciót váltott ki belőlem. A lelki békém érdekében tiltottam.


"szia remélem Minden oké veled"

Gondolom, nem is az üzenet tartalma lehet a baj.


22/N

2018. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 jó szöveg, igen. Vedd úgy, hogy a hisztérikus barátnő elvette a barátodat. Pont. Helyzeti előnyben van, mellette.
2018. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nekem vannak pánikrohamaim, tényleg bármitől lehet kapni pánikrohamot, ahogy írták az előttem levők. Egy Facebook üzenettől is, ha a tartalma stresszt vált ki belőlem vagy olyan inttenzítású örömöt, hazargot, stb. amit nem bírok el.


De azért van különbség a pánikroham és a hisztiroham között; szerint az utóbbi jellemő a kérdés leírásában szereplő személyről - szóval osztom a többiek véleménylét; ez csak kifogás.

2018. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!