Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért lehet ez?

Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Igyekszem kerülni a durva erőszakos játékokat és filmeket és inkább a kellemes, ellazító vicces dolgokat szeretem. Az utóbbi időben viszont egyre többször azon kapom magam hogy Dead space-szel játszom, horrorokat nézek. Ezzel még önmagában nem lenne semmi baj, csakhogy az ilyen dolgok nincsenek rám jó hatással, mindig rosszul leszek tőlük (sokkos állapotba kerülök), mégis egyre többször képtelen vagyok ellenállni hogy ne toljak ilyen durva vérengzős cuccokat. Ma is megnéztem egy belezős gore horrort, tudtam hogy nem fog jót tenni nekem, de csakazértis megnéztem és egész nap sokkos állapotban voltam.

Szerintetek mi a fene van velem? Nem akarok ilyenekkel foglalkozni, de néha elkap a gépszíj és egyszerűen muszáj tolnom őket. Nem morális aggályaim vannak, hanem az egészségemet féltem, mert ez olyan nekem mintha szándékosan mérges gombát ennék. Nem szeretném ilyenekkel kinyírni magam.

Szerintetek mitől lehet ez és mihez kezdhetnék vele? Privátba is írhattok.



2018. márc. 15. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Tinédzserkorban nem mondható szokatlannak.
2018. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
30-as éveimben járok, ezért is zavar.
2018. márc. 16. 08:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!