Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Találtam a szekrényemben 3...

Találtam a szekrényemben 3 szem 1 mg-os Frontint, nagyon vonzónak tűnik, elalvás céljából az egyik beszedjem szerintetek? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Hogyha beszedem,akkor attól tartok,hogy holnap egész nap kóválygok,viszont ha nem veszem be akkor reggel alszok el csak
2018. márc. 20. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Felet vegyél csak be, arra elég hogy elaludj de nem szedál le.
2018. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rá kéne jönni, hogy miért nem tudsz aludni. Vagy ez nem jellemző egyébként, csak most csúszott el kicsit a napirend? Egyébként én életem során nagyon kevésszer vettem be frontint (egy nehéz időszakban), de többször is volt olyan, hogy fél tablettától is kóvályogtam másnap, kimaradtak emlékek, kevertem a valóságot az álmaimmal. Ja, és nem is aludtam el tőle :D
2018. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A frontintól nem valószínű, hogy problémád lesz. Az nagyon gyenge gyógyszer.

Tudom mert én sokkal erősebbeket szedek.

Viszont, ha nem csak átmeneti problémáról van szó, érdemes más megoldást is keresni, hogy az eredendő probléma oldódjon meg.

2018. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!