Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühös voltam, ennek következmé...

Dühös voltam, ennek következményében pedig az arcom hajszálerei kipattogtak. Az interneten nem találok róla semmit, miért?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, szörnyen kezelem a stresszt, amikor kiborulok vagy valami ,olyankor ugy érzem rengeteg vér áramlik az arcomban (tudjatok milyen erzes nem? Amikor pl szörnyen erölködsz -akár hányás közben- és érzed hogy a rengeteg vér a fejedbe áramlik és szédülsz meg ilyenek) na most ez mar többszpr történt velem, ahogy tegnap este is megtörtént és szörnyen néz ki az arcbőröm, piros voltok rajta és látszodnak a hajszál ereim nehol. Sajnálom higy ilyen zavarosan irok mindent , de tulajdonképpen én sem tudom mit szeretnék, a valodi kérséaem az volna hogy miért nem találok rola semmit sem a neten?? Ez nem gyakori vagy mi? Eltüntetni hogysn tüntessem el? Veletek volt már ilyen? Ha igen, mitöl? ( visszatérve hányásos dologra, legutobb amikor iszonyuan beteg voltam -40° láz meg minden akkor amikor hánytam utana ugyangy néztem ki, anyukám szerint a magas láztol volt, szerintem viszont az erölködéstöl)

2018. márc. 28. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Jahxd eleg benan irtam, az arcomon piros pöttyök* láthatóak, és elnézést a helyesírásomért is, és azért is hogy a mentális egészség témában jelöltem meg xd

Amúgy meg lány vagyok.

2018. márc. 28. 15:51
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem érzékenyebb lehet ilyen szempontból, a bőröd. ez is elég ok lehet, hogy lazíts kicsit. az segít szerintem, ha ilyen stresszes szituban belegondolsz, hogy mi a legrosszabb ami történhet és hogy utána is fogsz tudni tovább menni, ha megtörténne. mondjuk, ha rossz jegyet kapsz, vagy akár ha kirúgnak a suliból akkor sem áll meg az élet. a legtöbb nagyon rossz dolog után is lehet folytatni onnan. és ennek tudata megerősít. pl ki kell menni beszélni mások előtt. akkor ha arra gondolok, hogy a rossz ami megtörténhet, hogy szétégetem magam. de ez nem kell, hogy bénítson, mert akkor megyek tovább úgy. beégek majd kimegyek és csinálom tovább a dolgaim. stb.
2018. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem dühtől még nem volt ilyenem, de kb egy hónapja hánytam, nagyon rosszul voltam, és akkor nekem is az arcom tele volt ilyen pöttyökkel, főleg a szemem alatt... kissé úgy néztem ki, mint aki szeplős vagy ilyesmi...

én igazából kenegettem az arcom nappali- és éjszakai arckrémmel... Nem tudom, hogy attól vagy magától, de 2-3 nap alatt elmúlt!

18L

2018. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Másoknak segitségképp irnám le velem hogyan volt.

3-4 napig látszodott, utána teljesen eltűnt, tulajdonképpen semmit sem kentem rá és ennek ellenére is elmúlt. Ha dühösek is vagytok, ne hergeljétel magatokat, ahigyan én is tettem, nehéz ezt elmagyarázni, de ez olyan mint amikor a dühtöl teljes erődből összeszorítod az ökleidet és dühös grimaszt vágsz, és csak növeled a feszültséget a testedben, velem is ez történt.

2018. ápr. 14. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad. Szép, hogy mások miatt.


Lehet valami lazító technikákat kereshetnél, tanulhatnál. Nem mindenki ennyire érzékeny azért mint te. Lélegzés vagy valami.

2018. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!