Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Masnak is elvette az eletet a...

Masnak is elvette az eletet a depresszio, bipolaris stb?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokaknak. Ha ilyenben szenved az ismerősöd akkor ne hagyd neki, hogy feladja.
2018. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen, elvette az egesz eletem
2018. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát eléggé elbaszta, még 33 évesen se kezdtem el igazán az életemet, inkább csak létezek
2018. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. Nem ongyilkossagra gondolok. Hanem hogy a betegsegtol nincs normalis elete az embernek.
2018. márc. 28. 18:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, arra gondoltál, hogy nincs párja, barátai, munkája stb. Nos, akkor a válasz: igen, nekem is elvette. De én már belenyugodtam, várom a halált!
2018. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Nekem az anyám a beteg, és meg az én életem is tönkretette, nemhogy a sajátját.
2018. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11 éve küzdök vele. Mindenem elvette...
2018. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 seshoumaru válasza:
81%
Én 3 éve küzdök ellene, és igen kezdi teljesen tönkre tenni az egész életem, és sajnos ami még rosszabb , a körülöttem élö emberekét is.
2018. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan tönkretette az egész életemet. 9 éve küzdök vele, úgy néz ki nem segít sem a terápia, sem a gyógyszerek, max. egy kicsit enyhítik a tüneteket, de újabban már azt sem. Valahogy sikerült leérettségiznem, szereztem szakmát, most is tanulok, de csak távoktatásban, mert nem bírom elhagyni a házat. Nincs munkám, szerintem soha nem is lesz, mivel nem vagyok képes megbírkózni a szociális szorongással. Próbálom, próbálom, de nem megy. Egyetlen barátom sincs, a szüleimen és a tesómon kívül semmi emberi kapcsolat nincs az életemben. De már nem is hiányzik. Nagyon szomorú, de csak úgy simán élek, folyamatosan öngyilkosságon gondolkodom, de gyáva szar vagyok még ehhez is. Szóval nem tudom, azt hiszem várom, hogy a testem spontán maga ellen forduljon vagy ilyesmi. Borzalmasan érzem magam. A legrosszabb, hogy nem látom értelmét semminek. Azt hittem boldogabb lennék, ha lenne munkám, meg sok pénzem és egy csomó ember aki szeret, de nem. Semmi értelme.
2018. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat. Teljesen aterzem a helyzeteteket es eleg forgatokonyvszerunek tunik, hasonloak az esetek. De ne adjuk fel soha!
2018. márc. 30. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!