Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallok olyan hangokat amiket...

Hallok olyan hangokat amiket nem kéne és ez egyre sűrűbben jön elő. Mivan velem?

Figyelt kérdés
Múltkor a telefonom kb. 4 meterre volt tőlem levolt némítva, a wifi se volt bekapcsolva és hallotam ahogy üzenetem jött az időt meg is jegyeztem és tényleg akkor jött üzenetem. Ez szinte már majdnem hogy rendszeres. Meg a barátnőm pár utcával lakik arrébb és hallotam a nevetését és hogy beszélgetett(rokonok voltak lent náluk) és mikor oda értem hozzájuk megkerdeztem tőlük hogy ez így volt és mondták hogy igen és hogy honann tudom... Nem mondtam el mert még én se tudom

2018. ápr. 3. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Kébzelegsz.Az idegeid biztos elfáradtak kivagy mentálisan merülve szerintem nem alszól eleget vagy depressziós,paranómiás vagy a te érdekedben mondom,hogy Menj el inkább szpihológushoz biztos fel ír valamit ami segíthet.(Remélem nem bántottalak meg csak segítenék ne hogy férre ércsd nem tartalak intézedbe valónak eggyátalán)
2018. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kérj beutalót háziorvosodtól.
2018. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,csak nagyon megijedtem hogy miért hallok hangokat...
2018. ápr. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!