Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap délután hirtelen megszédültem, aztán úgy éreztem mindjárt elájulok. Aztán kicsit jobban lettem. Ma is szinte egész nap szédelgek, utcán sétálva úgy érzem magam, mint aki kovalyog. (Néhány éve fogamzásgátlót szedek.)

Párszor már éreztem régebben is, hogy kicsit szédülök, de nem foglalkoztam különösebben ezzel, egészen tegnapig. Előtte a stresszre és a fáradságra fogtam.


2018. ápr. 18. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendbe van? Számtalan oka lehet.Probálj sok folyadékot fogyasztani.Én felkeresném a háziorvost a helyedben egy kivizsgálás erejéig.
2018. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a hormonális beavatkozástól is. Menj el a háziorvosodhoz. Laborleletet is kellene csináltatnod. Igyál nagyon sok folyadékot, nehogy trombózist, vagy embóliát kapj!
2018. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!