Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy az olanzapin...

Mit tegyek, hogy az olanzapin ne üssön ki és reggel időben fel tudjak kelni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek szedni. Korábban szedtem ( 1-2 hétig ), de nagyon leszedált és a reggeli felkeléssel komoly gondok voltak. Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 23. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen gyógyszer ez vagy mire van de szerintem idővel elmúlik mert hozzá kell szokni.

Én is szedtem olyan gyógyszert amitől olyan voltam mint egy zombi de nekem 1 hét után semmi bajom nem volt.

2018. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd! Semmi értelme. Én 3 év után most akarok lejönni mindenről (antipszichotikum, antidepresszáns, nyugtató, altató). Elveszik a maradék személyiséged. Annó én is 'csak' antidepresszánssal kezdtem... Vigyázz velük.
2018. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: ott a pont, ment is a zöld mancs.


Csak megerősíteni tudom az előttem szólót. Én is évekig szenvedtem a pszichiátria rémséges méregeitől, azaz dilibogyóktól, és nagyon nagy kínnal, keserves munkával, sok táplálékkiegészítőre, vitaminra, gyógynövény kivonatokra és pszichológusra kiadott pénzzel tudtam lejönni ezekről a rémséges szerekről.

2018. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most korábban fogom bevenni.
2018. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!