Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust keresek Zalaeger...

Pszichológust keresek Zalaegerszegen. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jártam egy jó szakemberhez, csak sajnos meghalt és most keresek valakit, aki tudna segíteni.


Jó lenne, ha viselkedés terápiával is foglalkozna, de annyira nem találni senkit, hogy már bárkinek örülnék.


2018. máj. 2. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Naponta min tíz ilyen kérdés van...

Rákeresel az interneten, hogy Zalaegerszeg pszicholóhus, vagy esetleg meg a környező varosokat...

Ha nem vagy megelégedve a kereséssel, akkor megkérdezed ismerőseidet vagy bemész a legközelebbi pszichiátriára és kérsz időpontot vagy beszélsz a pszichológussal, hogy tudnae fogadni magánba...


Amikor elmész első alkalommal, tudni fogod hogy az illető szélhámos, szimpatikus, ha nem tetszik felállsz és eljössz...

2018. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül az lett, hogy ismerőst megkérdeztem.


A kereséssel valóban nem voltam túl elégedett és emlékeztem, hogy az előzőt is nehezen találtam meg.


Azért köszi. Nem vagyok teljesen életképtelen, csak vidéken kicsit nehezebb értelmes szakembert találni.

2018. máj. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!