Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt lenne a nagy lehetőség,...

Itt lenne a nagy lehetőség, de én csak tétovázom, hogy tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Végre kilátásban van egy komoly párkapcsolat(amire már régóta vágyom), de valahogy mégse tudom rávenni magam hogy komolyabban tegyek érte, hozzátartozik hogy inkább a csendes,,,befeléforduló'' típus vagyok, és talán egy kicsit szocfóbiás is, az lenne a célravezető ha szembemennék a ,,félelmeimmel''?
2010. jún. 14. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ez akkor van ha nem is szeretnéd igazán. Amikor az igazit találod meg akkor nem fogsz tétovázni. Én is így voltam. Aztán mikor jött az igazi akkor teljesen máshogy kezdtem érezni.
2010. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tett halála a tökölődés. Ha most nem próbálod meg, később verni fogod a fejed a falba, hogy mi lett volna, ha... meg aztán nincs veszíteni valód. Hajrá!
2010. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan Rá vágysz, vagy csak általában komoly kapcsolatra?


Erre úgy tudsz MAGADNAK választ adni, hogy tisztázod mi volt előbb...: a párkapcsolat iránti epekedés vagy a vonzalom a nagy Ő iránt.

2010. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sok embert súlyt hasonló probléma. Ez főként a személyes emberi kapcsolokra hat ki, de az élet többi területén is megmutatkozik. Az ilyen tipusú emberek általában kívülről szemlélik az életüket, csak sodródnak az árral. Általban azt tanácsolnám, hogy vedd kezedbe az irányítást és lépj.

Ki fog derülni hogy most ez kell-e neked, hamarabb mint hinnéd. Ugyanakkor ennyi inormációból nagyon nehéz és veszélyes tanácsot adni. A félelmeid és a tétovázásod oka valószílűleg a múltban ért sérelmekre vezethető vissza.


~Pszichológus~

2010. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!