Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne keszuljek...

Mit tegyek hogy ne keszuljek ki a stressztol teljesen?

Figyelt kérdés
8eve panikbeteg lettem,azota sokat javultam pl most mar tudok dolgozni es nincsenek rohamaim de azert mèg szorongok.napi 1 frontint szedek.a gondom az hogy ha nagyobb stresszhatas er olyankor zsibbad a fejem a letezes elviselhetetlen es meg az utcara sem birok kimenni mert attol felek ott leszek rosszul.teljesen begorcsolok.a parommal amikor pl veszekszunk neha ez van.szoktam pedig mindennap meditalni is,allitolag az hasznal.de az elmult 3napba alig birok arra is koncentralni.

2018. máj. 19. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a jogat
2018. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek. Veszekedés nélkül is ki lehet fejezni, amit akarsz, és meg lehet közelíteni a másik szempontjait az ő nézőpontjából anélkül, hogy neki ezt ordítania kellene. Nem kell mindig győzelemre törekedni és nem kell minden miatt szólni. Ha te elkezdesz így viselkedni, ő előbb-utóbb észre fogja venni és hasonlóképp fog változni. És béke lesz.
2018. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy dzsúdó klubba. Ott majd elszáll az összes nyavalyád.
2018. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a stresszt csokkentsd, mert a szervezeted jelzi, hogy nem birja. Gondold at mi az ami legjobban stresszel es keress ra megoldast. A veszekedest is beszeld meg a paroddal, hogy stresszel es nem birod, szerintem egyet fog erteni veled, hogy keruljetek a veszekedest. Mas dolgokon is probalj valtoztatni, ha kell, akar munkahely stb.
2018. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!