Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tanuljak meg 60 tételt...

Hogyan tanuljak meg 60 tételt ha az okostelefon meg a számítógép elvette a tanulási képességeimet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
¯\_(ツ)_/¯
2018. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem vette el

Ne legyél már egy lusta p*cs

Kapcsold ki azt a szart és állj neki tanulni

2018. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Jól megmondta a második.


Igaza van. Nekem is 60 tételt kell megtanulnom, már a felénél járok. Leülsz, elkezdesz olvasni, a telefont kikapcsolod (nem lenémítod, mert attól még látod, hogy írnak és ugyanúgy válaszolni fogsz vagy a gyakorit nyomkodni). Ha megvan egy tétel, röviden felmondod magadnak, ez sokat segít. Egyhuzamban 2-3 órát tanulj max, közben pihenj (de ne a telefont simogasd, hanem sétálj, találkozz valakivel stb), aztán folytasd. 2-3 óra alatt 4-5 tételt is át tudsz venni, arra figyelj, hogy az utolsó pár napra hagyj ismétlésre időt, hogy még egyszer át tudd futni a nehezebb témákat.


Akaraterő, kitartás, szorgalom és türelem. És semmi tapifon. Ez a tanulás titka.

2018. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd át 1x a tételt. E közben írjál fel kérdéseket.

Ez után próbáld megválaszolni a kérdéseket szó szerint.

Addig ismételgesd ezt míg az összes kérdésre nem tudod a választ.

Ha van valaki a közelben beszélgess vele a tételről.

Én így szoktam zh és vizsga előtt tanulni.

2018. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!