Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval a főgond velem,hogy féltékeny típus vagyok és van egy barátnőm akivel már lassan egy éve együtt lakok és nincs semmi gondom vele tehát nagyon szeretem meg minden de ,ha nincs velem egyből arra gondolok,hogy mással van és az a baj,hogy ez valószinű abból ered,hogy amikor megismertem és randizni kezdtünk velem párhuzamosan egy másik sráccal is randizott ez kiderült végül és összevesztünk de aztán kibékültünk és azóta semmi jelét nem is láttam annak,hogy ilyen lenne. Azt mondta megismert engem és én vagyok az egyetlen olyan aki törödik vele meg ilyenek. Viszont én nem beszéltem meg vele azokat a dolgokat amiket meg kellett volna vele akkor később meg már úgy voltam vele,hogy minek feszegesem a múltat de szerintem ezért érzem magam szarul ,hogy nem bizom benne 100%-osan . Mit kéne tegyek ez ellen ?

2018. máj. 30. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A nők ezért beszélnek meg mindent általában azonnal, én is rájöttem erre. A kapcsolat elején nem mertem feszegetni dolgokat, de később előjöttek, és csak rosszabb volt. Inkább legyen egy azonnali konfliktus, amit gyorsan megoldotok, mint ez. Azt tanácsolom jót tenne, ha előhoznád ezt neki, és őszintén megbeszélnétek.
2018. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ilyenkor normális,hogy fáj a fejem,hasam hányingerem van kicsit . Mert pl most 3 napig nem láttom és már most előjöttek ezek a dolgok
2018. máj. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!