Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakit ráköteleznek arra...

Ha valakit ráköteleznek arra hogy pszichológushoz járjon, annak mennyi ideig kell mennie ha azt nem adják meg csak azt hogy menni kell?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem ,se időm menni.Fölleg egy hülyeség miatt amin nem segít egy pszichológus.


A lényeg ,hogy az iskola kötelezrá. Nem mondták meddig kell járjak. Akkor azt én döntöm el vagy ki?


2018. jún. 4. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem önszántadból akarsz menni csak külső nyomásra akkor sok értelme nincs felkeresni a pszichológust
2018. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom.én nem is akarok menni, de az iskola ahol vagyok két lehetőséget adot.. Vagy kesesek egyet és megyek,vagy ők kerítenek nekem egy szövetségit ,de akkor a gyám is figyelni fog. Ezért muszály menjek,de nem tudom meddig kell járjak. Ez a lényeg ,hogy ezt akkor én döntöm el, vagy majd a szichologus?
2018. jún. 6. 17:37
 3/3 A kérdező kommentje:
*pszichologus
2018. jún. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!